2016 Yılının İkinci Yeni Ay’ı Kova Burcunda


yeniay.2016.subat.medyum.astroloji.astrolog 2016 Yılının İkinci Yeni Ay'ı Kova BurcundaBu yılın ikinci Yeniayı 8 Şubat'ta 19 derece ile Kova burcunda gerçekleşecek. Yeniay'a eskiler yenilenme, yeni başlangıçlar olarak adlandırırlar fakat bilge Kova'da gerçekleşecek olan bu Yeniay'a Uranüs gezegeni de eklenirse bu sefer roller biraz değişecek.

Uranüs Kova burcunun gezegenidir. Bu Yeniay'da hem sınanacağız hem de sınayacağız, yani sınavlardan geçme zamanı. Bu süreçte sakin kalmalı doğru ve emin adımlar atmalıyız. Venüs'te Oğlak burcu ile olunca bu iki gezegen harmanlanarak bizlere dostumuzu düşmanımızı sorgulatacak.

İkili ilişkilerimizde ise ya aşkı doruklarda tutkulu yaşayacağız ya da sorgulamadan geçirip yalnız kalacağız. Anlayacağınız tercih tamamen bize ait. Korktuğumuz düşünceler veya deneyimler var ise karşılaşabiliriz. İlişkisi olanları doğum haritasına göre olumlu veya olumsuz olarak etkileyecek. İlişkisi olmayanlar ise aşkı bu dönemde yakalayabilecekler.

İş alanında ki etkiler ise mali açıdan kayıplar, ödemeler ile karşılabilirsiniz. ortaklarınız ile fikir ayrılığına düşebilirsiniz ve bir karar vermeden önce lütfen enine boyuna araştırıp defalarca düşünün, bir iş yeri kolay kurulmuyor.

Geçmişe dair kapanmayan defterler veya unutulmayan yaralar tekrar kanayabilir. Bilinmeyen ve bilinen ortaya çıkabilir. Gerçeklerle yüzleşme zamanımız. Her şeye hazır olmakta fayda var.

Unutmayın bunlar genel etkiler. Bireyleri kişisel olarak etkileyeceğinden dolayı kişisel doğum haritasına bakıp yorumlamak en doğrusudur. Doğum haritanızı yorumlatmak istiyorsanız lütfen "iLETİŞİM FORMU"nu doldurunuz.

Bir önceki yazımız olan Astrolojide Evler başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com