2017 Yılına Astroloji Açısından Bakış


 2017 Yılına Astroloji Açısından Bakış

Bütün ülke olarak olaylara duygusal açıdan baktığımız ve bu şekilde ele aldığımız için sürekli olarak kaybetmeye mahkumuz. Duygu patlamalarından uzak durmamız gereken bir dönem içerisine girmekteyiz. 2017 yılına astroloji açısından bakış yazımızda bunu ayrıntıları ile anlatacağız. Ocak ayında düşünce değişimleri ve fikir ayrılıkları yaşanırken bazı ilişkiler için sağlam temeller atılacak. Menfaate dayalı ilişkiler çok daha önemli olacak. Sanat açısından yeni patlamalar ve yeni kişiler söz konusu olacak. Türkiye ise iyi niyetli beklentiler içine girecek fakat dış ilişkilerinde ki sorunlar için radikal yaklaşımlarda bulunacak. İçeride yaşanan problemleri dışarıya kanıtlamaya çalışmadan içsel çatışmalardan uzak durmaya çalışmalıdır.

Maalesef güzel olaylardan bahsedemiyoruz. Mart ayı karmaşık ve bastırılmış duyguların ayı olacağa benziyor. Bireysel deneyimlere ve sorumluluklara hazırlıklı olunmalı. Ekonomik kriz daha da büyüyebilir. Fikir çatışmaları yaşanabilir. Ülke olarak tetikte olmamız gereken bir dönemde bulunacağız. Sosyal ilişkilerimizde ise patlamalar ve olumlu gelişmeler söz konusu olacak. Yaz aylarında dış ülkelerle olan ilişkilerimizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Türkiye beklenmedik gelişmeler ile gündeme gelecek.

2017 yılına astroloji açısından bakış tıpkı kehanetlerde bulunmak gibi ama maalesef Türkiye açısından olumlu gelişmeler pek söz konusu değil. Ancak Türkiye’nin burç haritasında sonbahar aylarında kolay ve rahat bir dönem görünüyor. Bu dönemde fazla rehavete kapılmamak gerek zira kasım ayında dış gözler Türkiye’nin üzerine dikilecek. Aralık ayında birçok olay beraber gelecek.

Bir önceki yazımız olan Burçlar Kuşağında Akrep Burcu başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com