medyum zeynel


Medyum Zeynel Eroğlu

İyi bir medyum arıyorsanız kesinlikle ilk adresiniz medyum Zeynel Eroğlu olmalıdır. Zeynel Eroğlu bugüne kadar özellikle büyü bozma işlemlerinde ki üst düzey başarıları ile kendisini..
Genel, Genel Konular30 Mayıs 2017

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca

Büyü bozma işlemi, vefk hazırlama işlemleri, muska hazırlama ya da tılsım hazırlama konusunda insanların en iyi medyumlar ile çalışmak istemesi kadar doğal bir durum yoktur...
Genel Konular12 Mayıs 2017

Aşk Büyüsü neye yarar?

Aşk büyüsü genellikle iki kişi arasında daha iyi bir ilişkiyi sağlama amacıyla yapılır. Örneğin bir erkek kızı sever ama kız yeteri kadar istenilen sevgiye sahip..
Büyü1 Şubat 2017

Yay burcunun simgesi

Yay burcunun birinci katmanında Kyra-Harp yer almaktadır. Lyra, yay burcunun memnun, şen, neşeli ve mutlu olan yanlarını sembol eder. Kuzey yarım kürenin en parlak olan..
Astroloji28 Ocak 2017

Koç Burcunun Genel Özellikleri

Koç burcu yeni doğum ve başlangıçları temsil etmektedir. Koç burcu olan insan içgüdüsel, doğal, hayattan zevk alan ve taze saf olan bir yapıda bulunur. Çekingenlik..
Astroloji25 Ocak 2017

Burçlar İçin Sağlık

Koç’lar hastalandıklarında, tedaviyi kendi istedikleri gibi yapmak isterler, başkalarının sözüne pek bakmazlar. Yatarak tedaviden pek de hoşlanmazlar, büyük çoğunlukla hastalıklarını yatmadan geçirirler. Boğa burçları açık..
Astroloji22 Ocak 2017

Aşk ve Burçlar

Hiç beklemediğiniz bir zamanda, size ne kadar etkileyici olduğunuzu söylerlerse sakın şaşırmayın! Aşk ve Burçlar konusunda Koçlar kişileri oldukça etkileyici ve çekicidirler. Boğalar için önemli..
Astroloji18 Ocak 2017

2017 Yılında Burçlar

Koç Burcu: 2017 yılında burçlar yazımıza Koç burcu ile başlıyoruz. Koç burcu yılın ilk yarısında her şey sorunsuz olacak. Sevgi, aşk ve romantizm açısından mutlu..
Astroloji13 Ocak 2017

2017 Yılına Astroloji Açısından Bakış

Bütün ülke olarak olaylara duygusal açıdan baktığımız ve bu şekilde ele aldığımız için sürekli olarak kaybetmeye mahkumuz. Duygu patlamalarından uzak durmamız gereken bir dönem içerisine..
Astroloji10 Ocak 2017

Burçlar Kuşağında Akrep Burcu

Burçlar kuşağında Akrep burcu en ciddi, en çok sır tutan ve en gergin burç olarak kendini kabul ettirmektedir. Yapılan gözlemlere göre yetenekleri de bir hayli..
Astroloji3 Ocak 2017
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com