Adet Kanı Büyüsü Nedir


Bir çeşit papaz büyüsü olarak günümüzde yapılan adet kanı büyü oldukça etkili ve kuvvetli büyü çeşitleri arasında yerini alır. Kadınların erkekler için uygulattıkları büyü çeşitlerindendir. Genellikle kadının kendisine bağlamak istediği erkek için yaptırdığı bu büyü kadının adet kanından yani hayız kanından yapılır.

Adet kanı büyüsü yaptırarak istediğiniz erkeği beraber olduğu kadından ayırabilir, etkiniz altına alabilirsiniz. Kadının vücuduna ait bir parçanın kullanıldığı bu büyüde adet kanı, kadının dişiliğini gösterdiği en önemli etkendir. Bu yüzden adet kanının yedirilmesi ya da içirilmesi şeklinde büyü gerçekleştirilir.

Adet kanı büyüsü neden yapılır? kimler tarafından yapılmalıdır? herkese bu büyü yapılabilir mi? adet kanı büyüsü nasıl yapılır? gibi sorular kafanıza takılabilir. Bu konuda elbette yine tecrübe sahibi olmuş, büyülerden anlayan kişilerden yardım almanız gerekir. Büyü yapılırken niyetiniz oldukça önemlidir. Kime yaptığınız da bu büyünün önemli etkenlerinden biridir.

Adet kanı büyüsü yaptırmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

  • Adet kanı büyüsü yapıldığında ilk işlem yapılacak kişiye yedirip içirmek olmamalı bu en son yapılması gereken olmalıdır.
  • İlk adet kanı ya da son adet kanı damlası kullanılarak yapılır.
  • Alınan adet kanı başlangıç kanı ya da bitiş kanı olmalıdır. Bunun yanında büyü yapılacak kişiye ait saç teline ihtiyaç vardır.
  • Tüm bunlar hazırlandıktan sonra çeşitli çalışma ve dua uygulamaları yapıldıktan sonra büyünün etkisini göstermesi beklenir.

Adet kanı büyüsü oldukça etkili büyülerdendir. Etkileri arasında büyüyü yaptıran kişiye erkeğin aşırı şekilde bağlılık ve sevgi göstermesi söylenebilir. Artık bu kişiden başkasını erkeğin gözü görmez. Sözünden dışarı çıkmadan tamamen kadının kontrolü altına girer. Büyü bozulmadığı sürece etkisi bozulana kadar devam edecektir. Büyünün bozulması da yapılması kadar zahmetli ve zordur. Bu yüzden konusunda uzman olmayan, tecrübe sahibi olmayan kişilerden yardım istenmemelidir.

Adet kanı büyüsü ve etkileri hakkında daha detaylı bilgi almak için konusunda uzman, tecrübe sahibi metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile 0212 594 25 77 / 0533 594 25 77 numaralı telefonlardan ya da www.zeyneleroglu.com.tr / www.medyumca.com adreslerinden ya da zeyneleroglu@gmail.com mail adresinden ulaşarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Cinler Aracılığıyla Mı Yapılır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adet Kanı Büyüsü Nedir (5 Yorum)

  1. ben bir babayım tam 19 yıldır aynı fabrikada çalışıyorum ansızın işten cıkarıldım ruhsal bunalıma girdim cok sukur durumum iyi gibi ama bilmem nedense kotu gunler geciriyordum medyum zeynel ile gorusene kadar hersey berbattı saolsun yaptıgı işlem sayesinde kendime geldim

  2. arkadaslar yorumlara bakınca gercekten medyum zeynel hoca ne kadar işinde uzman ve usta oldugunu bir kez daha anladım yıllar once evimizde büyük problem vardı saolsun yapılan büyüyü o gün bozmustu

  3. Geceleri sürekli karanlık korkularım vardı artık dayanamaz oldum çekilmez olmuştu gecelerim derken medyum zeynel beyle konustum çare istedim derdimi anlattım saolsun çözdü muska sayesine düzeldim

  4. çalışıyorum 1300 maaş alıyorum taksit ödüyordumki büyük bir hastalığa yakalandım ve 1,2 ay taksit yatıramayınca çare bulamadım ve evli deyildim daha sonra medyum zeyneli aradım tve nazarda oldugumu söyledi bana bir musaka yaptı hemen taktım12 güne iyleştim

  5. 21 yıllık eşim beni başka bir kadın için terk etmişti gerçeği Medyum Zeynel Hocadan öğrendim o kadın kocamı elde edebilmek için adet kanı büyüsü yaptırmış. Medyum Zeynel Hoca büyüyü bozdu da kocam bana geri geldi.

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com