Al ocağı Korku ocağı


Al ocağı Korku ocağı

KORKU OCAĞI

Saygı değer dostlar yıllar evvel ailemize miras kalan ocak kültürü çocukluğumdan beridir binlerce insanın akınına uğrar ve fayda almak için gelirler dua ederek giderlerdi. Ben ailede ilim devri yani ocak,dan el alan tek kişi oldum korku ocağı yani bir diğer adı ile al ocağı olan bu acakta yanan ateşin külü bir çok ruhsal konuya iyi geliyor örneklerini sizlere aşağıda sıralayacağım inşallah. Birincisi rüyasında korkan ve bu sorun kalıcı olanlara çok iyi geliyor, karanlıktan korkup cinne karışanlara çok iyi geliyor, kaza anında korkup ruhsal olarak tesir altında kalanlara iyi geliyor.

AL OCAĞI

Şimdi esas konuya gelelim al ocağı aslında al karısı diyede bilinen bir sübyan musallatı sayılabilir bu konu genelde çocuğu olmayan insanlarda görülür tıbben her iki tarafta sorunsuz ise bu yola başvurulur. Al yani kara musallat özellikle halk dilinde al bastı deriz albastı bir çok insana bazen çöker kişi bağırsa bile ses çıkmaz panik atak bile olurlar buna al ocağı külü iyi gelir inşallah bu nasıl hazırlanır dersek ocağın gerçek ocak olması gerekiyor. Yananlar kül olunca soğuma esnasında el almış kişi dualarını eder ve o kötü enerjileri o ocağa hapseder külü ise bir ufak küllah içinde talep edene verilir bu kişi o külü yattığı yastığın altında saklar ve asla o kötü şerler asla gelemez inşallah. Rabbim yar ve yardımcınız olsun yakup hoca.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com