Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır


Aşk büyüsü ile bağlama için nasıl yapılırken önce gerekli materyallerin hazır olması ve bulunduğunuz ortamın bu işlemlere uyumlu olması gerekmektedir. Örnek olarak ilk sırayı günlük 100 adet (YA VEDUD) ismi şerifine ayıralım bu işlem için iki kişinin yıldız haritasına bakılarak esma saatleri tesbit edilir ve ona göre başlanır.

Sonrasında isebir tane mum yakılır ve 100 adet okunur bu işlem mum tamamen bittiği güne kadar devam edilir her gün sonrasında sevdiğiniz kimse mutlaka size gelmiş olur büyük bir aşk ile.

Bir başka aşk büyüsü nasıl yapılır diyecek olursak işlem yapacağınız kişinin ve sizin ebced hesaplanırız çıkarılır sonrasında hangi yıldızın hüddamları görevli olucaksa onlar için özel tütsüler yakılır bunları yaparken elbiseniz ve bulunduğunuz ortam tertemiz olmalıdır.

Bunlarda tamam ise her gün 1500 defa ( VE ELGAYTÜ ALEYKE MUHABBETEN MİNNİ ) diye okuma başlar yanlız sizlere önemle belirtmek isterim şeytani işlere kalkışmayınız yanlış bişey size kötü enerji varlıkların musallat olmasına sebep olabilir.

Son olarak bir işlem daha anlatayın aşk büyüsü nasıl yapılır hakiki ceylan derisine saf misk ve amber ile üç tane vefk çizilir bunlar aşk vefkleri olmalıdır ve bu deri gelmesi istenen evin çatısına asılır o kimse yerinde duramaz gelir bu işlem denenmiş bir tılsımdır.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır (1 Yorum)

  1. Kardeşime adet kanı büyüsü yapıldığından şüphelendiğim için Medyum Zeynel hocaya bakım yaptırdım. Şüphelerimde haklı çıktım. Medyum Zeynel hoca adet kanı büyüsünü bozarak kardeşimi bize geri verdi.

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com