Aşk ve Burçlar


 Aşk ve BurçlarHiç beklemediğiniz bir zamanda, size ne kadar etkileyici olduğunuzu söylerlerse sakın şaşırmayın! Aşk ve Burçlar konusunda Koçlar kişileri oldukça etkileyici ve çekicidirler.

Boğalar için önemli olan, hayatlarının aşkını bulmaktır. Boğa burçlarının insanı için cinsellik ve aşk, hayatın önemli bir parçasıdır.

İkizler için akıl ve mantık çok önemlidir. İlişki ilerlemeden önce, mantık bağının gelişmesini öncelikli isterler. Fazla duygusallık ikizlere başlangıçta çok ağır gelebilir. 

Yengeç burçları çok duygusal ve aşık oldukları zamanda olaylara dikkatle çok yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok sakınırlar; bu nedenle partnerine kapılarını açmakta zorlanır, ondan emin olmak isterler. 

Aslanlar, karşı cins için çok çekici gelirler ve ortam içinde kendilerini belli eden insanlar olurlar. Romantik ve kolay aşık olurlar

Başak burcunda doğanlar insanlar neşeli ve alçak gönüllü tavırlarıyla dikkat çekerler. Duygusal bakımdan kendilerine çok güvenirler.

Size aşık olan Terazilerle bulutların üstüne çıkmaya hazır olun! Doğru kişiyi buldukları zaman, hayat onlar için daha çok anlam kazanır.

Aşk ve Burçlar konusunda pek çok Akrep, dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını ve arzularını başkalarıyla yaşamaktan zevk alırlar.

Yaylar çevrelerine enerji ve heyecan saçarlar. Kalp meselelerine gelince, Yay, kendini tamamen aşkına adar.

Oğlaklar Sevgi dolu bir kalp taşırlar. Duygularını bu süreç içerisinde kontrol altında tutmak için çaba sarf ederle.

Kovalar, gereksiz samimiyetten hoşlanmayan kişilerdir. Dış görünüş pekte umurlarında olmaz.

Balık’lar duydukları sevgiyle bazen gözleri kör olur ve partnerlerinin maalesef hatalarını göremezler.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılında Burçlar başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com