Astrolojide Evler


Astrolojide Evler

Astrolog medyum hoca

AY VE ETKİLERİ:

 Yönettiği burç: Yengeç. Güçlü olduğu burç: Boğa. Zararlı olduğu burç: Oğlak. Güçsüz olduğu burç: Akrep

İlişkileri: Doğum ve annelik, sindirim sistemi, mide sempatik sinir sistemi, vücut sıvıları, duygusal rahatsızlıklar, kişisel alışkanlıklar, yuva, aile, bellek.

Ay’ın doğum haritasında bulunduğu evlere göre durumu, Kişinin bilinçaltı tepkileri ile çevresi ve diğer kişilerle olan ilişkilerini gösterir,  Ay’ın evlere göre yerleşimi, evcil konularda kişinin nasıl davranacağı hakkında önemli ipuçları verir.

 Birinci evde Ay’ın işlevi

Ay’ın bu pozisyonu kişinin duygulara, çocukluk koşullarına ve ailesine sıkı sıkıya bağlı olduğunu gösterir. Kendinizi ortaya koymanız, daha çok başka kişilerin size karşı tutumuna bağlıdır. Çevreye karşı sorumluluk ve tutumunuz sürekli  değişir. Uzun süreli amaçlarınız olmaz.

Çok duygusal, kolay üzülen bir kişi olduğunuzdan, medyum olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi beğenmediğinizden başkalarının sizi beğenmesini ister, sizden yararlanıldığını anlarsanız çok üzülürsünüz. Annenize çok bağlı olursunuz. Yüzünüz genellikle yuvarlak olur. Yemek yemeyi seversiniz ve erken yaşlarda  şişmanlarsınız.

Ay değişken bir burçta ise, çok gezersiniz. Kararsız, kadınlardan hoşlanan ve onlar tarafından muhabbet görürsünüz. Sessiz yaradılışlı iseniz, arkaşdaşlık ve dostluk ilişkilerine önem verir bu ortamlardan hoşlanır ve kolay adapte olursunuz. Verici ve yüce gönüllüsünüz. Ay Ateş grubu bir burçta ise kişiye, tutku ve isteklilik verir. Ay Koç burcunda ve özellikle Uranüs ile bakış açısı oluşturuyorsa; değişken, diken üstünde yaşayan bir kişilik verir. Oğlak yada Akrep burcunda ise; alkolü, gece hayatını ve düşük ahlaklı kişileri seven, iğneleyici, zü­ppe bir kişisiniz, ikizler, Başak, Terazi yada Kova burcunda ise; bilime meraklı Astroloji ile ilgilenen, dil öğrenmeye meraklı olur. Ay, Yengeç yada Balık burcunda ise iyi huylu,latif ve saygıdeğer, Boğa burcunda ise dürüst, çalışkan ve düzenli kişilik verir. Tartışma ve kavga sevmezsiniz.

 İkinci evde ay,ın işlevi

Ekonomik özgürlük, güven sizin için önelidir. İyi bir yuva ve aile sağlayabilmek için bile maddi güveni ön planda tutarsınız . Duygusal sağlığınız, konforunuza bağlıdır. Özellikle yemek hazırlama ve ev içi  konularında yeteneklisiniz.

 Toprak grubu burçlarda  başarı ile bol kazancı simgeler. Ay Akrep yada Oğlak burçlarında ise, para konularında sıkıntı çekeceksiniz demektir.

 Üçüncü evde Ay’ın işlevi

 Düşünceleriniz, çocukluğunuzdaki  aile ilişkilerinden ve yaşam koşullarınızdan çok etkilenmiştir Duygularınız karışıktır.Hayal gücünüz zengindir bu nedenle bol bol fantezi ve düş kurarsınız.

Düşünce ve konuşmalarınızda önemsiz detaylarla çok ilgilenirsiniz. Meraklısınız ve sıradan şeylerden hemen sıkılan bir tipsiniz. Sürekli hareket etmek istersiniz. Kardeşlerinizle ve komşularınızla iyi geçinirsiniz.Meşkul olduğunuz konular genellikle aile içi konulardır. Sık sık kısa yolculuklar yaparsınız. Bilime meraklısınız gizli bilimlerle ilgilenirsiniz.

Dördüncü evde Ay’ın işlevi

Ay burçlar kuşağında doğal dördüncü evde çok güçlüdür.Yani yengeçte. Anlamlı bir aile yaşamınız olmadıkça kendinizi mutlu hissedemezsiniz. Aile yaşamı, dış görünüşünüzü etkiler. Ana – baba, özellikle anne etkisi çok önemlidir.

Ev işlerinden hoşlanır ve iyi yemek pişirirsiniz.  İş yaşamınızda gıda sektörü  yada ev dekorasyon malzemeleri ile ilgili mesleklerde çok  başarılı olabilirsiniz. Ay, dördüncü evde kötü etki almışsa, çok ev değiştirebilir ve uyumsuz olabilirsiniz. Ancak iyi etkiler varsa, yaşamınızın ikinci yarısında olanaklarınız daha iyi olacaktır.

Beşinci evde Ay’ın işlevi

Duygusal  tepkileriniz, beğenileriniz ve hayal gücünüz, duygusal açlıklarınızdan çok ağır bir biçimde etkilenmektedir. Duygusal dengesizliğiniz nedeni ile davranışlarınız da değişken olabilir.

Bir sevgiliye duygusal olarak bağlanmak istersiniz. Ay kötü bir etki almışsa, duygusal ilişkilerinize aileniz karışabilir, kumar,  ve riskli ,tehlikeli işlere  ilgi ve istek duyarsınız. Ay Su grubu yada çift karakterli bir burçta ise, çok çocuk sahibi olursunuz. Ay, Balık burcunda ise, ikiz çocuklarınız olur. Çocukları ve gençleri çok seversiniz.

Altıncı evde Ay’ın işlevi

Duygularınız sağlığınızı etkileyecek kadar ağır basacaktır. Bu etkilenme yüzünden hayatınız,sık iniş çıkışlı bir hal alır. Karasevda, merak hastalığı yada ruhsal hastalıklar görülebilir. Duygusallığınız iş veriminizi etkiler, patron yada işçilerinizle uyumunuzu bozabilir. Ay sabit burçta değilse Sık sık iş değiştirebilirsiniz. Doğru beslenme alışkanlıkları edinmeniz gereklidir.

 

Yemek hazırlamakta çok beceriklisiniz gıda sektöründe başarılı  olursunuz. Küçük evcil hayvanları seversiniz.Bu konum, özellikle kadınlar için sağlık sorunları yaratabilir. Ay değişken bir burçta ise, akciğer hastalıklarına yatkın olursunuz.Sabit burçta ise böbrek taşı ve bronşite, öncü burçta ise mide ve sinir rahatsızlıklarına neden olur. Ay esasında iyi bir gezegendir, ancak kötü bakış açıları yapıyorsa zarar verir.

Yedinci evde Ay’ın işlevi

Sizin için iyi bir eşin içinde bulunduğu eviniz cennetten farksızdır. Duygusal olduğunuzdan ve dayanma ihtiyacınızdan evlenmek gereği duyarsınız . Aileniz evliliğinizi etkileyebilir, çünkü Ay’ın bu konumunda kişi başkalarına çok duygulu davranır. Oldukça etkilenir ve duygusal doyumu ilişkilerinizde ararsınız. Eşinizde anaç tavırlar ararsınız.

İş yaşamınızda önünüz açık olur yükselebilirsiniz. Evliliğiniz ve ortaklıklarınız çok verimli olur. Sık sık seyahat eder  ya da taşınırsınız. Ay bu evde güçlü durumda ve Satürn’le iyi bir bakış açısı oluşturuyorsa, çalışkan, sorumluluk sahibi ve dikkatli bir eşiniz olur.

Sekizinci evde Ay’ın işlevi

Medyum olabilirsiniz. Çünkü Ay bu konumunda kişiye görünmez güçlere karşı ruhsal bir duyarlık ve aşırı duygusal tepkiler verirsiniz. Ruhlarla bağlantı kurabilir spritüalizmle  ilgilenirsiniz.

Miras alabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklarla ilgili parasal işleriniz ya çok iyi olur, ya da çok bozuk olur. Sekizinci ev Ay’ın güçsüz olduğu yer olduğundan, kötü etkiler de aldıysa, duygusal tutkularınız yüzünden çabuk incinirsiniz. Ay güçlü durumdaysa, evliliğinizden  varlık sahibi olursunuz.

Dokuzuncu evde Ay’ın işlevi

Dindar ve bu konuda eğitim alabilirsiniz. Çocukluğunuzda zihninize  yerleştirilmiş olan dinsel, sosyal ve ahlaki değerlere bağlı olursunuz. Burçlar kuşağının doğal dokuzuncu evini yöneten Jüpiter, Yengeç burcunda güçlü durumda olduğu için; Ay, Yay burcunda ya da dokuzuncu evde ise, aile yaşamınızdaki ahlaki ve ruhsal değerleri kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Ana-babanızın bu konudaki  kesin tutumları sizi sınırlandırabilir.

Ay sert bir etki almışsa, dar görüşlü ve sabit fikirli bir kişi olabilirsiniz. Gezmeyi sever, doğduğunuz yerden çok uzak yerlere yerleşebilirsiniz. Meraklı, anlaşılmaz bir insansınız.

Onuncu evde Ay’ın işlevi

Ünlü olmak istersiniz ve olursunuz, tutkulusunuz. Toplum içinde iyi tanınan bir aileden geliyor olabilirsiniz.Kişiliğinizin üstünde, özellikle annenizin büyük etkisi vardır.Kadınlardan bağlılık ve destek görürsünüz. Toplumda ün kazanabilirsiniz. Ay olumlu etkiler altında ise, politikada şanslı olabilirsiniz. Makam sahibi olabilirsiniz.

On birinci evde Ay’ın işlevi

İçten bir dost iyi bir arkadaşsınız. Dostlarınıza bağlı olursunuz.  Umutlarınız o anki  duygularınızla değişir.Birçok kadın arkadaşınız vardır.

Duygularınız, arkadaşlıklarınızdan ,onlarla ilişkilerinizden ve onların tepkilerinden  görüşlerinden etkilenir. Duygusal sağlığınız için birlikteliğe ihtiyaç duyduğunuzdan, yalnız kalmaktan hoşlanmazsınız.Ancak, zaman zaman duygularınızı dengelemek için yalnız kalıp kendinizi ölçmeniz gerekir. Ay kötü etkiler almışsa arkadaşlarınız sizi çok incitilebilir, zarar görebilirsiniz.

 On ikinci evde Ay’ın işlevi

Aşırı hassas ve çabuk incinen bir yapıdasınız. Duygusal  durumunuz, bilinçaltı  deneylerinizden etkilenir.  Aşırı duygusallığınızdan ötürü utangaç, kolay kırılan bir kişisiniz. Ay sert etki almışsa, ruhsal tedavi  gerektiren hastalıklara yakalanırsınız.

Ay doğum haritanızdaki beşin­ci, yedinci, sekizinci evin yöneti­cisi, ya da Venüs’le kuvvetli bir ba­kış açısı oluşturuyorsa,gayrı meşru gizli aşk ilişkileriniz olabilir. Ay, Akrep yada Oğlak burcun­da ise  düşük karak­terli hafif kadınlar tarafından aldatılabilir, çok incinir  zor durumda kalabilirsiniz. 

                                                                      Güneş,in astro harita evlerindeki etki işlevleri

Güneş güçlü irade, canlılık, hareketlilik ve yüksek özgüveni  gösterir.Güneşin verdiği bu özelliklerle  güçlü  liderlik dürtüsüne vede gücüne sahip olursunuz. Diğer insanların fikirlerinden ve tutkulu davranışlarından kolay kolay etkilenmez, kendi  kendinizin rehberi olur gideceğiniz yola kendiniz karar verirsiniz.Bedensel rahatsızlıklara yenilmezsiniz ve kolaylıkla atlatabilecek güce sahipsiniz.

Her alanda başarılı olmak için gereken gayreti rahatlıkla gösterebilir , uzun süreli ve sıkı çalışmalar sizi yormaz hedefe net olarak kitlenebilir bunun için gereken konsantrasyonu kolaylıkla sağlarsınız.Toplum arasında aranan bir kişi olmak sizi oldukça motive eder. Güneş birinci evde ve kötü etki al­mışsa kibirli, bencil, üsteleyici, zorlayıcı,baskıcı,kötü heves ve tutkuları olan, başkalarını etki altına alma isteğine sahip bir karakter  oluşturur.Bunun yanında mükemmel özgüven ,dürüstlük, açık gönüllülük, güçlülük, kumandacılık,  bazı şeyleri hor görme ve bazı noktalarda  kendi çıkarlarını gözetme özelliklerde verir.

Güneş birinci evde işlevi

Güneş birinci evde ve Yükselen burcunuz Ateş grubunda İse,kolay sinirlenen, çevrenizdekileri yönetme hevesi içinde, ağırbaş­lı, az ve yerinde konuşan bir kişisiniz. Yükselen burcu­nuz Toprak grubundaysa, dik başlı, sabit fikirli,burnundan kıl aldırmayan ,kibirli bir imaj taşırsınız.Yükselen burcunuz Hava gurubunda ise, adaletli, asil, bilim ve sanata meraklı bir kişilik sergilersiniz. Yükselen burç Su grubunda ise,giyim tarzında ,konuşma ve davranışlarında çok frapan vede karşı cinsle  ilişkide olmaktan  hoşlanan bir yapı gösterirsiniz.Birinci evde güneşin olması  varlık ve bol kazancıda beraberinde  getirir.Sağlıklı ve gürbüz olursunuz ancak güneş kötü etki almış ise ilerleyen yaşlarda sağlığınız risk altına girer.

Güneş ikinci evde işlevi

Güneş’in İkinci evde olması  kazancınızı etkin kullanmanızı  ve ondan maksimum istifade etmenizi sağlar.Ancak sadece kişisel çıkarlarınız için kullanmamayıda öğretir.  İkinci evin bulunduğu burç kazancınızı  nasıl sağlayacağınızı ve arttıracağınızı da belirler, örneğin; Güneş ikinci evde ve İkizler Burcu’nda ise kazandığınız parayı bilgiyi elde etme amacıyla  harcarsınız. Aslan Burcu’nda ise yöneticilik, idarecilik, işletmecilik alanlarında kazanırsınız ve  tüm sosyal ko­nular için harcarsınız. Bu insanlar ekonomik olarak bağımsızlıktan ,özgür harcamalardan haz alırlar o nedenlede para kazanmak çok para kazanmak isterler.

Güneş ikinci evde kötü etkideyse;etrafınızın saygısını para ile satınalmak yoluna gidersiniz. Bu insanlar için para her alanda tartışılmaz güçtür  ve kazançlarını artırmak ,varlıklarını çoğaltmak için başkaları üzerinde baskıcı bir tutum sergilerler. Ayrıca kazançlarını popülerlik uğruna ve egolarını tatmin için lükse yatırırlar.Sevdiklerine karşı çok duygulu vede tutkulu olurlar onlara her şeyi ile sahip olmak isterler.

Güneş üçüncü evde işlevi

Zihin güçlerini etkin kullanabilirler.Şan-şöhret sağlama ve popüler olma dürtüleri  çok yoğundur. İlgisini çeken konularda meraklı  ve araştırmacı olurlar.Gezmeyi ve gezerek öğrenmeyi  tercih edersiniz. Kardeşlerinize  düşkün ,komşularınızla iyi geçinen insanlarsınız.

Etrafınızca farkedilmek,onlarla fikirlerinizi paylaşmak sizin için çok önemli. Güneş üçüncü evde olum­suz bir etki almışsa züppe ve fikirlerini zorbalıkla kabul ettirmek isteyen bir kişiliğe sahipsiniz.

 Görüşleriniz sarsılmaz ve kesindir,sabit fikirli olursunuz.İyi bir konuşmacısınız ayrıca edebiyat dalındada başarılısınızdır. Güneş’in bu yerleşimi eğitim yıllarınızın çok başarılı geçmesini sağlar.

Güneş dördüncü evde işlevi

Siz sürekli güven  arayışında ve aidiyet duygusu gelişmiş bir aile yapısı özlemi içinde olursunuz.Kendi kuracağınız aileninde bu vasıfları taşımasını arzu edersiniz .Evinizi dekore ederken ortaya adeta  bir sanat eseri çıkarmak istersiniz . Ailenizin ünvanlarıyla ve soyadınızla övünüyorsunuz.

Hayatınızın ilk yılları kazancınızı ve varlığınızı arttırmak, ileriki yıl­larınız için güvenliğinizi sağlamak üzere çalışmakla geçer.Yaşadığınız yere  ve geçmiş anılarınıza bağlısınız. Gü­neş dördüncü evde kötü etki al­mışsa aileniz göğsünüzü kabartır , ana, babanızla uyuşamayabilirsiniz onlara karşı dikbaşlı olursunuz  ve isteklerinizin onaylanmasını istersiniz bunun için baskıcı bir tutum sergilersiniz. Kardeş­lerinize iyi ilişkiler içinde olur onlara çok iyi bakarsınız.

Güneş beşinci evde işlevi

Beşinci evdeki Güneş size ya­ratıcı ve üretken bir kişilik kazandırır.Hayata karşı çok pozitif bakar yaşamaktan zevk alırsınız.Size karşı her zaman saygılı davranılmasını ve ilgi gösterilmesini bekliyorsunuz. Spor, müzik, tiyat­ro ve diğer görsel sanatlardan çok  hoşlanıyorsunuz. Duygusal ilişki­ler kurarken  adeta sahnedeymiş gibi rol ya­parsınız. Neşeli , enerjik ve pozitif gö­rünüşünüzle etrafınızca çok beğenilir ve çokca arkadaş edinirsi­niz. Zaman zaman çocuksu bir yapı sergilersiniz, çocukluk yıllarında iyi aile eğitimi verilmemişse, olgunluk gösteremez  ve çocukça kurnazlık peşinde  olur­lar.

Hat safhada özgüven sahibisiniz. Bu sayede sık sık büyük risklere atılırsınız. Güneş ateş, hava grubu bir burçta ise  az çocuğunuz olur, yada hiç olmaz. Su grubu burç­ta ise çocuklar zayıf ve büyük bir olasılıkla hastalıklı olur. Güneş’i beşinci evde olan kişiler çok tutkulu ve  ateş­lidirler. Bir aşk ilişkisine girince herşeyi kasıp kavururlar.Sadece bir kişiye aşırı  tutkuyla bağlanır vede sahiplenirler. Güneş’i Boğa yada Akrep Burcu’nda olanlar çok kıskanç olurlar.

Güneş altıncı evde işlevi

Güneş bu evde ise zayıf ve hassas bir fiziksel yapınız olur. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İşinizde tanınmış biri olmak istersiniz işinizi sever ve gurur duyarsınız ancak çalışmalarınızın üstleriniz tarafından farkedilmemesi gereken değerin verirlmemesine çok bozulur bu nedenle sektör bile değiştirebilirsiniz.Patron olursanız  ça­lışanlarınıza karşı sert ve baskıcı, olursunuz, ancak işçi ise­niz size patron gibi davranılmasını ve saygı gösterilmesini istersiniz.

Güneş altıncı evde iyi etki al­mışsa, sağlıklı yaşamla ilgili tüm detaylara dikkat edersiniz.Meslek seçiminde sağlık alanını tercih edebilirsiniz. Güneş kötü bir etki almışsa uzun zaman işsizlik çekebilirsiniz .Güneş sabit burçlardan birinde ve kötü etki al­mışsa akciğer hastalıkları,idrar yolları hastalıkları ve kalp hastalıklarına; değişken burçta ise, özellikle Başak yada Balık Burcu’nda ise, verem ve so­lunum güçlükleri; öncü burçlarda ise sinir sistemi hastalıkları,sindirim sistemi zayıf­lığı, romatizma,travmalara , baş dönmesi ve karaciğer hastalıklarına neden olur.

Yedinci evde Güneş’in işlevi

İkili ilişkilerde güçlüsünüzdür. Güneş iyi etki almışsa,size  çok bağlı arkadaşlarınız olur. Evlilik, sizin için hayatın en önemli dönüm noktasıdır  yalnız eşinizin, size egemenlik kurma tehlikesi var. Baskıyla isteklerinizi  kabul ettirmek istersiniz. Ekip çalışmasını ve başkalarının kişiliğine saygılı olmayı öğrenmelisiniz. Güneş kötü etki almamışsa, evlendikten sonra her alanda atak yapabilir daha başarılı olabilirsiniz. Toplumsal ilişkileri­niz iyidir, iş ortaklıklarınızla başarı­lı işler ortaya çıkarırsınız.

Güneş sekizinci evde işlevi

 Ölüm ve ötesi , yeniden diriliş ve metafizik alemler ilginizi çeken konulardır. Bu ilgi orta yaşlarınızdan sonra dahada belirginleşir . Yaşam içinde sert olaylarla çok  karşılaşır ve bunların sonucunda çıkardığınız derslerle olgunlaşırsınız. Güçlü bir yaradılışa sahipsiniz mücadelecisiniz . Büyük ihtirasla ister, çok kazanırsınız yaşam sizin için bir savaş alanıdır.

Yaşamını yitirmiş kişilerin eşyaları ve antika eşyalar  ilginizi çeker. Duygusal yaşantınız  dengelidir. Maceracı bir eş seçebilirsiniz. Güneş iyi etki almış­sa miras kalabilir, kötü etki almışsa parasal konularla ilgili sıkıntılarınız olur. Yaşarken büyük bir yetenek  olduğu halde farkedilmeyen, zor bir yaşam süren  ,ölümünden sonra yapıtları çok değerlenen ve çok ünlü  olanların Güneş’leri doğum haritalarında sekizinci evdedir.

Güneş dokuzuncu evde işlevi

Ölüm, ahiret ve ruhi konulara ilgi duyarsınız. öğreniminizi din, hukuk ve felse­fe konularında yapabilirsiniz ve bu konularda hatırı sayılır bir kişi olmak istersiniz Geleceğin sırlarını öğrenme merakında olursunuz. Farklı ülkelerin inanış, kültür, sanat ve ticaretleriyle ilgilenirsiniz. Farklı  ülkeler görmek ,gezerek öğrenmek istersiniz.

Ancak Güneş değişmez bir burçta ise, bir yerde sabit  kalmak zorunda kalabilirsiniz.Bazan dar görüşlerinizin ve tutucu fikirlerinizin esiri olabilirsiniz ama yinede yaşamınızı inançlarınız yönlendirir. Güneş kötü bir etki almışsa, din ve ahlak konula­rındaki düşüncelerinizi baskı ve zorlamalarla kabul ettirmeye çalışırsınız. Batıl inançlarınız  yada tuhaf dini inanışlarınız olabilir.Yüksek öğrenim yapmakta önünüze egeller çıkabilir.

Güneş onuncu evde işlevi

Yetki ve sorumluluk almada üstünüze yoktur sahiplendiğiniz işi hakkıyla ve mükemmel yönetirsiniz.  Birçok politikacının do­ğum haritasında bu durum görü­lür. Başarıyı elde etmekte çok tutkulu olursunuz  bilgi ve yeteneklerinizle isim yapmak  en büyük hedefiniz olabilir.Güçlü ve sağlam bir yöneticisiniz.

Aileniz saygın ve elit kesimden olduğu için köklü ahlaki değerlere sahip olabilirsiniz.Toplum içinde örnek  olduğunuzu bilirsiniz ve davranışlarınızı kontrol altında tutarsınız.  Güneş kötü bir etki almışsa diktatörlük ve iktidar tutkusu gös­terebilirsiniz. Yüksek bir makam­dan düşebilirsiniz. (Güneş Satürn ile kötü bakış açısı yapıyorsa). İşi­nize olan düşkünlüğünüz yaşamın diğer  alanlarını es geçmenize neden olabilir. Güneş Aslan ya da Oğlak burcunda ise, bu işkolik haliniz eşiniz ve yakın akraba ve dostlarınızca şikayet konusu olabilir.

Onbirinci evde güneş işlevi

Ekip çalışmalarından büyük keyif alırsınız.Dostluklara ve grup çalışmalarına düşkünsünüz. Ayrıca mistik konulara, bilim ve buluşlar  ilginizi çeker . Güneş iyi etkiler almışsa çok çevre edinirsiniz. Onlardan saygı görür ve el üstünde tutulursunuz.

Grup çalışmalarında  liderlik  istersiniz. İnsancıl duygularınız güçlü olup, tüm insanların fikir ve özgürlüklerine saygı duyarsınız. Güneş kötü etki almışsa arka­daşlarınıza çıkarcı bencil yaklaşımlarda bulunur  isteklerinizi kabul ettirmek için zorbalık yapabilirsiniz, fakat bunun tersi de olabilir.Arkadaşlarınız size aynı amaçlarla yaklaşıp sizi yoldan çıkarabilirler

On ikinci evde güneş işlevi

İçe kapanık bir insansınız,iradeniz zaman zaman kırılır istikrarsız bir tablo çizebilirsiniz.Gizli liderlik içinde olabilirsiniz.İsteklerinizi birilerine yaptırıp siz gizli kalmayı seçebilirsiniz. Zaman zaman çok  yalnızlık duyarsınız. Sosyal,  ilişkilerden uzakkalırsınız. Ruhsal konular ilginizi çeker.Bu alanda çalışmalar yapmak istersiniz.İnsanlığa bu alanda hizmet etmek sizi tatmin eder.Güneş kötü etkiler almışsa sinirli gergin bir yapı getirir ve utangaçlık ortaya çıkabilir.

Bir önceki yazımız olan Astrolojide Evler başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com