Burçlar Kuşağında Akrep Burcu


Burçlar kuşağında Akrep burcu en ciddi, en çok sır tutan ve en gergin burç olarak kendini kabul ettirmektedir. Yapılan gözlemlere göre yetenekleri de bir hayli üst seviyelerde olmaktadır. Bu burcun insanları duygularını gayet açık ve net bir şekilde ortaya koyarlar. Bunun yanı sıra herhangi bir ters yaklaşıma karşı daima hazırdırlar. Akrep insanları genellikle çelişkili bir insan yapısına sahip olmaktadırlar. Sevimli olmaları ve cömert tavırları ise akrep burcunu belirleyen genel özellikler olmaktadır. Bunun yanı sıra yengeç burçları aşırı derecede sadık olarak bilinirler. Duygusal olarak en fazla kırılan burçlar arasında ilk sırayı alır.

Akrep burcunu taşıyan insanlar için gülme eylemi oldukça zordur. Duygusal olarak yıpranan veya ihanete uğrayan akrep insanları için tek bir şart geçerlilik gösterir. Bu şart ise sadece intikam alma duygusu olmaktadır. Aşırı derece de olan bir soğukkanlılık gösterirler ve bu konuda burçlar kuşağında ki en etkili burç olmaktadır. Fakat tüm bunlara rağmen akrep burcu insanlar kendilerini sinirli ya da korkutucu bulmazlar. Dostlukları ise gereğinden fazla duyarlı oldukları için, hislerinden dolayı ve tutkulu olan yapılarından dolayı bozulmaktadır. Daha da kötüsü bu durum düşmanlığa kadar gidebilmektedir. Akrep burcu insanlara güvenmekte gereğinden fazla zorluk çeker. Karşısında bulunan insanın gerçekten içten duygulara sahip olduğuna inanması gerekmektedir. Bu durum ise gerçekten uzun süreler almaktadır. Fakat buna rağmen akrep burcu insanlar bir kez güvendiği takdir de kendini karşısındaki insana karşı açmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017'de Burcunuza Göre Para ve Kariyer Hayatınız başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com