Büyü Nasıl Bozulur


Büyü, kişilerin hayatını etkileyen, kişinin dengesini bozan bir olaydır. Son derece tehlikeli büyüler olabileceği gibi kişinin iyiliği için de yapılan büyüler vardır. Ancak kötü büyülere maruz kalan bir kişinin hayatı alt üst olduğu gibi büyü nasıl bozulur konusunda dikkatli olmalı ve bu konuda ehliyetli, tecrübe sahibi olan kişilerden yardım almalıdır.

Yapılan büyü sonucunda kişinin maddi ve manevi zarar gördüğü bir gerçektir. Yapılan büyü hangi niyetle yapılıyorsa o niyete uygun materyaller kullanılır. Büyünün bozulması ise yine yapımında kullanılan materyaller kullanılarak yapılabilir. Bunun yanında okunacak dualar, yapılacak çeşitli uygulamalar büyünün bozulma aşamasında büyüyü bozacak kişiye yol gösterir.

Büyü üç şekilde insanı etkisi altına alır:

  • Kişinin dengesini bozacak türden büyüler
  • Kişinin bilinçli ya da bilinçsiz olarak kendi hataları yüzünden etkilendiği büyüler
  • Şeytani güçler ve cinler aracılığı ile etkisi altına girilen büyüler

Kişinin dengesini bozan büyüler ve kişinin kendisi yüzünden maruz kaldığı büyüler çok daha kolay bozulma imkanı olan büyülerdir. Yani nefesi kuvvetli, ihlas sahibi kişiler tarafından okunacak bazı dualar ve çalışmalar sayesinde kişi Allah’ın da izni ile bu büyü illetinden kurtulabilir. Allah’ın Kur’an-ı Kerim’de indirdiği birçok ayet ve sure vardır. Bu ayet ve sureler cinlerin ve şeytanın oyunlarından korunmak, büyüye karşı kalkan görevi görmesi için önemlidir. Bu yüzden devamlı okumak ya da kişinin üzerinde taşıması halinde korunma yollarının önünü açmış olur.

Ancak şeytani güçler ve cinler yardımıyla yapılan bazı büyüler vardır ki sadece dua okumak ya da üzerinde taşımakla kurtulmak mümkün olmaz. Bunun için belli bir bilgi birikimi ve tecrübesi olan kişilerden yararlanmak gerekir. İlk önce nasıl bir büyüye maruz kalındığı tespit edilir ve buna göre büyüyü bozma yoluna gidilir. Bu tür büyüler çok daha etkili ve kuvvetli büyülerdir. Kişinin hayatında çok olumsuz etkilere sebep olmakla birlikte bozulmadığı sürece ölene kadar etkisi sürebilir ya da kişiyi ölüme kadar bile götürebilir. bu tür büyüler, Esma-ül Hüsna okunarak ve çeşitli hadimler görevlendirilerek çözümlenmeye çalışılır.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü ve büyülerin bozulması ile ilgili soru ve sorunlarınızı görüşebilir, herhangi bir sorununuz için çözüm yoluna gidebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com