Büyü Nasıl Yapılır


 

Büyü, yüzyıllar boyunca insanların ilgisini çekmiş, büyü nasıl yapılır sorusu her insanın merak ettiği konuların başında gelmiştir. İnsanların gizemli olaylara karşı duyduğu merak çoğu zaman insanların tehlikeli anlar yaşamasına ya da hayatında bir takım karışıklığa sebep olmaktadır. Büyü, büyü ile uğraşmak da bunlardan biridir.

Büyü yaparken kullanılan birçok materyal vardır. Büyünün niteliğine göre bu materyaller değişmekle birlikte yapılacak çalışmalar da büyünün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kimi büyülerde sadece Esma-ül Hüsna ve ayetler kullanılırken kimi büyülerde ise canlıdan alınan parçalar, hayvan kemikleri, tırnak, saç teli, kadınların adet kanı, erkek menisi gibi bazı farklı materyaller kullanılır. Bu malzemelerin yanında büyülerin etkisini göstermesi için şeytani güçler ve cinler de kullanılmaktadır.

Büyülerin niteliğine göre yapılma zamanları ve süreklilikleri vardır. Kimi büyü kısa süreli olurken kimi büyü birkaç yıl sürebilir. Bazı büyüler vardır ki oldukça tehlikeli ve bozulmadıkları sürece ömür boyu sürebilirler. Hayatı doğru şekilde giderken bazen insanların hayatında olumsuzluklar baş göstermeye başlayabilir. Hastalanmaya başlayabilirler. İşleri hep ters gitmeye başlayabilir. Bunun büyü olduğunu düşünmeden önce muhakkak tıbbi bir kontrol yaptırmak önemlidir. Eğer tıbbi bir mesele yoksa o zaman bu tür etkilerin büyüden kaynaklandığı şüphesi göz önünde bulundurulmalıdır.

Büyü yapılacağı zaman büyünün niteliğine göre bir zaman belirlenir. Her zaman büyü yapılmaz. Büyünün amacına ulaşması büyüyü yapacak kişinin tecrübesine ve bilgisine bağlıdır. Düzgün şekilde yapılmayan ya da eksik yapılan bir büyü kişilere çok daha fazla zarar verir. Büyü sadece kullanılan materyallerle yapılmaz. Bu materyallerin daha çabuk işlevini tamamlaması ve yerini bulması için cinlerden yararlanılır.

Büyü yapımında kullanılan bazı malzemeler ana başlıklarıyla şöyledir:

  • Ruhlar
  • Cinler
  • Hadimler
  • Canlı ya da ölü insandan alınan parçalar
  • Çeşitli bitkiler
  • Madenler
  • Hayvanlar

Bazı büyüler yeniayın küçülmeye başladığı zamanlarda yani ayın on beşinden sonra bazıları ise ay hilal şeklindeyken yani ay büyürken yapılır. Yani büyü yapma zamanı, büyülerin yapılmasında oldukça önemlidir.

Büyü, büyü nasıl yapılır, konusunda kafanıza takılan sorularınız varsa bununla ilgili metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz. Büyü sorununuz olduğunu düşünüyorsanız en kısa zamanda telefonlarımızdan bize ulaşarak sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Ne Zaman Yapılır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Büyü Nasıl Yapılır (1 Yorum)

  1. Kocamın evi terk etmesine sebep olan adet kanı büyüsünü Medyum Zeynel hocanın uzman bilimi ile anladım ve Medyum Zeynel hoca adet kanı büyüsünü bozdu. Çok şükür ki evine bana geri döndü kocam. Herkese öneririm Medyum Zeynel hocayı .

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com