Büyü Nedir


Yüzyıllar boyunca insanlar, büyülerden yararlanarak istedikleri şeylerin daha kolay yoldan gerçekleşmesini sağlamışlardır. Büyü nedir konusunda birçok açıklama vardır. Büyü, çeşitli yollarla insanların etki altına alınması, istenilen şeyleri yapması, iradesi dışı hareketler yapmasını sağlamak için kötü usuller kullanılarak ve bir takım enerjisel varlıklar aracılığı ile insanı etki altına almaktır.

Büyünün birçok yapılma nedeni vardır. Büyü neden yapılır konusu oldukça geniştir. Çünkü insanlar bazen iyi niyetle bazen de kötü niyetle büyülerin etkisine başvurabilir. Büyü yapmak için insanların birçok nedeni olabilir. Bu nedenler arasında:

  • Sevenleri birbirinden ayırmak için yapılabilir.
  • Kişiyi evine bağlamak, eşine bağlamak için yapılabilir.
  • Bir kişinin işini bozmak, bereketini ve bolluğunu kesmek için yapılabilir.
  • Kısmet açmak için yapılabilir.

Büyü, istenilen her konuda yapılabilir. Önemli olan büyünün niteliği, kullanılan malzemeler, büyünün yapılma zamanı ve büyüyü yapacak kişinin konusunda uzman ve tecrübe sahibi olmasıdır. Yanlış yapılacak bir uygulama, büyü zamanının öncesinde ya da sonrasında yapılması büyünün etkisini azaltacağı gibi yaptırana da yapılana da etkisi fazla olacaktır.

Büyü yoluyla işlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler büyünün etkileri nelerdir konusunda da merak içindedir. Her yapılan büyünün kendine has özellikleri ve etkileri bulunur. Büyünün etkileri arasında kişini çoğu zaman kendini hayal aleminde hissedebilir, daha fazla asabi olabilir ya da çok daha sakin hale gelebilir. Çoğu zaman bedensel etkiler gösterir. Vücutta morluklar ve lekeler oluşmaya başlar. Yüzde sarılık ya da solgunluk görülebilir. Çok daha fazla idrara çıkma isteği, aşırı yorgunluk ve halsizlik hissi oluşabilir. Uykusuzluk problemi ortaya çıkabilir. Bu etkiler çoğu zaman tıbbi etkiler de olabilir. Bu yüzden kişi kendinde büyü etkisinin olup olmadığını anlamak için tıbbi bir kontrolden geçmesi çok daha doğru olur. Eğer böyle bir problem yoksa o zaman kişi kendinde büyünün etkilerini araştırmalıdır.

Büyü etkisi ne kadar sürer konusunda ise değişkenlik vardır. Yapılan her büyünün tutacağı konusunda bir kesinlik yoktur. Ancak kurallarına göre bilgi sahibi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılması önemlidir. Büyünün etkisi çoğu büyüde ömür boyu sürebildiği gibi bazı büyülerde etkisini kısa zamanda yitirebilir ya da birkaç yıl sürebilir. Bu yüzden herhangi bir tıbbi problem olmayıp sıkıntılar devam ediyorsa büyü etkisinden şüphelenilerek gerekli tedbirler alınmalıdır.

Büyü nedir konusunda daha fazla bilgi almak, sorunlarınıza çözüm bulmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, kafanıza takılan sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapana Geri Döner mi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com