Büyü Yapana Geri Döner mi


Büyü dünyası hem çok karışık hem de çoğunlukla insanların ilgisini çeken bir dünyadır. Her ne kadar iyilik için yapıldığı söylense de kötülük için yapılan büyüler çok daha önceliklidir. Büyü yapana geri döner mi sorusunun cevabı evettir. Çünkü yapılan her şeyin bir bedeli vardır. Bu bedel büyüler dünyasında da aynıdır. Hem yapılan hem de büyü yaptıran bir şekilde bu bedeli öder. Sadece büyü yapılan etkilenmez eninde sonunda büyüyü yaptıran kişi de bu etkileri görür. Mesela yuva yıkılması için yapılan bir büyü sonunda aile dağılsa da büyüyü yaptıran kişi de aynı şekilde ya yuva kuramaz ya da kurulmuş bir yuvası olsa bile eninde sonunda o da dağılma noktasına gelebilir.

Kötü niyetle yapılan büyülerin muhakkak bir bedeli vardır. Bu bedeli hem yapan hem de yapılan kişi öder. Bu yüzden büyü ile uğraşırken bunları göz önünde bulundurmak önemlidir. Kötülük büyüleri için cinlerin yardımına başvurulur. Büyü yapan kişinin enerjisi dışında enerjisel varlıklar yani cinler kullanılarak bu büyülerin etkisi daha da artırılır. Bu yüzden bu büyülerin sonunda belli bir bedel vardır ve her iki taraf da yani yapan ve yapılan kişi bu bedeli ödemek zorunda kalır.

Kişileri ayırmak, insanlar arasına nifak sokmak, kişilerin arasında düşmanlık yaratmak için yapılan büyüler muhakkak yapan kişiye de etkisi olur. Büyü dünyasında bir gerçek vardır eşler arasında şeytan giremez. Ancak şeytan öyle oyunlar oynar ki yardımcıları yani büyücüler sayesinde eşlerin arasına girerek yine de istediğini elde eder. Şeytanın en büyük yardımcısı büyü ve büyücülerdir. Bu yüzden gerek dünya üzerinde gerekse ülkemizde iyi ya da kötü amaçlı büyüler yapılmaktadır. Büyücüler cinleri de kullanarak kötülük saçan büyüler yapabilirler.

İnsanların dikkat etmesi gereken bir nokta vardır. Büyüler, insanların arasını bozmak, nifak sokmak için insanların kolaylıkla istedikleri insanı etkisi altına almak için yapılır. Bu büyülerin etkilerinden korunmak, büyünün etkilerini yok etmek için yardım alınması gerekir. Bunun için ise konusunda uzman, büyülerin etkisini, nasıl yapıldığını, nelerin büyüyü bozabileceğini bilen tecrübeli kişilerden destek alınmalıdır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile büyü ve büyünün etkileri ve daha fazlası için görüşebilir, soru ve sorunlarınız için detaylı bilgi alarak çözüm yollarına gidebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com