Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler


Büyü yaparken kullanılan malzemeler, yapılan büyünün niteliğine göre değişir. Genellikle hayvan parçaları, insandan alınan parçalar, büyü yapılacak insanın kullandığı şahsi bir eşya kullanılır.

Büyüde araç olarak kullanılan birçok malzeme vardır. Ancak bu malzemeler her büyüde aynı değildir. Her büyünün kendine özgü niteliği ve yapımında kullanılan materyali bulunur. Çoğunlukla iyi büyüler için kişiye ait şahsi bir eşya, fotoğraf gibi nesneler kullanılırken kimi kötülük içeren büyülerde canlı ya da ölü hayvan parçaları, bitkiler, madenler, şekiller, ölü ya da canlı insandan alınan parçalar kullanılır. Etkisi büyük ve güçlü olan, kara büyü olarak nitelendirilen büyülerde ruhlar ve cinler kullanılır.

  • Büyü yapımında kullanılan malzemeler çeşitlidir. Koruma büyüleri için kullanılan hadimler yani görevliler bulunur. Bu hadimler sadece koruma büyüleri için kullanılır.
  • Büyü malzemesi bitkiler, genellikle tütsülerdir. Böylece yakılarak kullanılan bu tütsülerin çıkardığı duman ile ortamda oluşan enerji kullanılarak büyü yapılır.
  • Büyü malzemesi olarak kullanılan, şekiller, harfler de büyü yapımında sıkça kullanılan malzemeler arasındadır.
  • Ölü ya da diri olan insandan alınan parçalar da büyü yapımında kullanılan malzemeler arasındadır. Erkek menisi, kadın adet kanı, saç teli, tırnak bu malzemelerden bazılarıdır.
  • Genellikle kötü amaçlı papaz büyülerinde büyü malzemesi hayvanlar kullanılır. Yılan kabuğu, kuzu kalbi, koyun bağırsağı bu malzemelerdendir.

Büyü yapımında kullanılan bir başka malzeme ise kötücül büyüler için kullanılan ruhlar ve cinlerdir. Özellikle büyü malzemesi olarak ruhları kullanmak oldukça cesaret, bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur.  En çok kullanılan büyü malzemesi ise cinlerdir. Enerjisel varlıklar olduğu için büyü yapımında bu enerjinin yüksek olmasını sağlarlar. İnsanlardan daha uzun süre yaşadıkları için insanların geçmişini bildikleri ve buna göre insanı çok daha kolay etki altına alırlar.

Büyü dünyası hem karmakarışık hem de insanı kendine çeken bir yönü vardır. Ancak doğru kişiler tarafından, tecrübesi ve bilgisi olan kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü, büyü yapımı, büyü yapımında kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgi alabilir, büyü ile ilgili sorunlarınızda çözüm yolu bularak hayatınızı eskisi gibi yaşama imkanına ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yaparken Kullanılan Varlıklar başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com