Büyü Yaparken Kullanılan Varlıklar


Büyü Yaparken Kullanılan Varlıklar arasında ruhlar, cinler, şeytanlar, iblisler gelir. Büyü yapımı zaten hem tehlikeli hem de zor olan bir olaydır. Özellikle büyü yapımında kullanılacak ruhlar hem çok tehlikeli hem de herkesin baş edebileceği bir durum değildir. Çünkü ruhlar, dünyadan ayrılamamış, gözü arkada kalmış ya da asi olan bir ruh olabilir. Arada kalan bu ruhları zapt etmek, onlara hakim olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bu yüzden büyü yaparken ruhların kullanılması son derece tehlikelidir. Bilgisi, tecrübesi ve ruhları zapt edecek enerjisi olmayan kişiler bu tür bir büyü malzemesi kullanmamalıdır.

Büyü yaparken kullanılan bir başka varlık ise cinlerdir. En kolay ve çoğunluk olarak tercih edilen büyü malzemesi cinlerdir. Cinlere ulaşmak için ise yapılacak özel çalışmalar, okumalar ve cinlerle iletişime geçebilmek için kullanılan özel tütsüler vardır. Bu malzemeler kullanılarak cinlere ulaşılır ve büyü malzemesi olarak kullanılabilirler.

Orta Doğu kültüründe daha çok görülen ve yardımcı, görevli olarak tabir edilen hadimler de büyü yaparken kullanılan varlıklar arasındadır. Ancak hadimleri büyü yapımında kullanmak yanlıştır. Hadimler sadece koruma büyülerinde kullanılabilirler. İyi büyülerde yardımcı olarak kullanılan hadimler, çoğu zaman kendiliğinden gelerek görevini ifa eder ancak genelde davetler sonucu görevlendirilirler. Bedensiz olan hadimler iki grupta da yer alabilir. Yani cin grubundan da olabilirler melekler grubundan da olabilirler.

Büyü yapımında kullanılan varlıklar hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınız için çözüm bulmaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com