Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu


İnsanoğlu her zaman büyüye merak duymuş ama bunun yanında Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu sorusunu da her zaman kendine sormuştur. Bunun yanında büyü yapılırken cinler rahatsız eder mi, büyü yapılırken yapan kişi zarar görür mü gibi sorular da insanların kafasını karıştıran sorular arasındadır.

Şunu unutmamak gerekir ki büyüler cinler aracılığı ile yapılan bir olaydır. Büyü yapan kişinin enerjisi enerjisel varlıklar olan cinlerin enerjisiyle birleşerek büyünün etkisini ve gücünü artırırlar. Bu yüzden büyü yapıldığı zaman cinler yapılan kişiye musallat olurlar ve sürekli yanında kalırlar. Yani büyünün etkisi çözülene kadar cinler büyü yapılan kişinin yanındadır.

İyi cinler olduğu gibi kötü cinler de vardır. Büyü ile uğraşan kişilerin her zaman cinlerle alakası vardır. Büyünün etki etmesi için büyüyü yapan kişi cinleri kişiye musallat ederek büyünün etkisinin artmasını sağlar. Halk arasında cin çarpması denilen olay budur.

Cinler de kendi aralarında müslüman olanı ve müslüman olmayanı olarak ayrılırlar. Müslüman olan bir cin insanlara zarar vermez. Eğer insanlar tarafından bilinçli ya da bilinçsiz şekilde bir zarar görürlerse ilk önce kişinin rüyasına girerek hatırlatmalarda bulunurlar. Eğer kişi rüyasında bunu anlayamazsa son çare olarak kişiyi rüyasında korkutarak kendilerine zarar verdiğine dair uyarıda bulunurlar. Ancak kötü cinler, müslüman olmayan cinler gibi zarar verme niyetleri yoktur.

Cinlerin verdiği zararlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kişilerin sırf merak ile yaptıkları cin ve ruh çağırmak
  • Çok aşırı sevinç göstermek ve aşırı korku duymak
  • Başkalarına uyarak büyü yapmaya çalışmak
  • Mistik dünyayı bilinçsiz şekilde kullanmak cinleri rahatsız eder ve bu rahatsızlığı insanlara bildirmek için kişiye hatırlatmalarda bulunurlar. Ancak bu hatırlatmalar insana bir şey ifade etmezse rüyasında kişiyi korkutarak anlatmaya çalışırlar.

Ancak kötü cinler, büyü esnasında insanlara musallat olarak hangi niyetle büyü yapılmışsa o niyetin karşılığını yerine getirirler. Büyülerin niteliğine göre kötü cinlerin insana verdiği zararlar da değişkenlik gösterir. Bu tür etkilerden kurtulmak mümkündür. Ancak konusunda uzman ve tecrübe sahibi kişiler tarafından bu etkilerin yok edilmesi gerekir.

Cin ve cin musallatı hakkında daha geniş bilgi almak, eğer cin çarpması gibi bir sorununuz varsa bunun üzerinde görüşerek, çözüm bulmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapımında Kullanılan Çizim ve Teknikler Nelerdir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com