Büyü Yıldızname Yıldızlar Arasında Bir İlişki Var Mı


Büyü, yıldızname yıldızlar arasında bir ilişki var mı konusu birçok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Büyü, yıldızname ve yıldızlar arasında belli başlı bazı farklar bulunur. Bu farkları bilmeyen birçok kişi yanılgıya düşmektedir.

Yıldızname, adını yıldızlardan ve burçlardan alır. Ancak günümüzde birçok kişi tarafından fal yöntemleriyle bir tutulmakta ve neredeyse eğlencelik olarak görülmektedir. Ancak yıldızname bir ilim olmakla beraber içinde havas ilmini, ilm-i cifri, ebced hesabını, duru görüyü, altıncı hissi barındırır. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu ilimlerin birinin eksikliği yıldıznamenin yanlış bakılmasına sebep olur.

Fal bakımı ise bakan kişinin altıncı hissi ve olaya odaklanması ile yapılan bir yöntemdir. Herhangi bir çözümü yoktur. Problemlere bir çözüm sunmaz. Ancak yıldızname ruhani ya da fiziksel, manevi birçok problemi gösterdiği gibi bunlara çözüm odaklı bir yöntemdir.

Büyü ve yıldızlar arasında ilişki ise daha farklıdır. Yıldıznamenin temel taşlarından biri yıldızlardır. Kişinin doğduğu andan itibaren bir yıldızı vardır. Bu yıldız kişinin doğumundan ölümüne kadar kişinin yönlenmesine, hayatında yaşayacağı olaylara ışık tutar. Büyü, enerjisel bir olaydır. Bunun yanında büyü-yıldız ilişkisi saptanarak yapılır. yani ebced hesabı ile kişinin asıl burcu belirlenir ve belirlenen burcun elementi ile büyü oluşturulur. Burada önemli olan kişinin astrolojide bildiği burcu değil ebced hesabıyla belirlenen burcu ile büyü, tılsım gibi işlemler gerçekleştirilir. Burada burcun temsil ettiği elementler de önemli rol oynar.

Tüm bunların yanında kişinin doğum tarihi büyü yıldızlar ve yıldızname ile tam orantılıdır. Büyü, yıldızname ve yıldızlar ile ilgili kafanıza takılan sorulara cevap bulmak, yıldızname bakımı yaptırarak hayatınızın önemli noktalarını keşfetmek için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler ve Esmalarla Bozulabilir mi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com