Büyüler Ayetler ve Esmalarla Bozulabilir mi


Büyü, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Büyü, birçok insan tarafından ya bir insanı etki altına almak için yapılır ya da canlı, cansız varlıklardan kurtulmak amacını güderek yapılır. Büyüler Ayetler ve Esmalarla Bozulabilir mi sorusu ise hemen herkesin kafasını kurcalayan soruların başında gelir. Büyü bozmak, büyünün nasıl bozulacağını bilmek çok önemlidir.

Çok eskiden insanlar bazı hayvanların uğursuzluk getirdiğine inanarak bunları evlerine dahi almazlar ve yok ederlerdi. Bazı insanlar da diğer insanlara göre uğursuz olduğuna inanılarak yok edilmeye çalışılırdı. Böyle bir durumda büyü yapmak insanların en büyük kaçış yoluydu. İslam dinine göre büyü, büyü yapmak, büyülerle ilgilenmek günahtır. Dinimizde Allah’ın kesin emri ile büyü ve büyülerle ilgili her şey yasak edilmiş, günah sayılmıştır.

Peki büyülerden nasıl korunabiliriz konusunda çoğu insan bilgisiz olabilmektedir. Bu konuda en büyük iş Allah’ın biz kullarına indirdiği ayetler ve dualardır. Büyülerden korunmak, insana kalkan görevini yaparak koruması için yüce Allah, kullarına birçok dua ve ayet indirmiştir. Bu dua ve ayetleri devamlı okuyarak büyülerden korunma yoluna gidebilirsiniz.

Bunun dışında büyülerden korunmak için ilk yapılması gereken şey etkisinde kalınan büyünün ne tür bir büyü olduğudur. Büyünün niteliğine göre okunacak dualar ve esmalarla büyünün etkisinden kurtulmak mümkündür. Ancak bazı durumlarda sadece dualar ve esmalar yetmez. Böyle durumlarda yapılacak çeşitli çalışmalar ve uygulamalar vardır. Bu uygulama ve çalışmalarla birlikte okunacak dua ve esmalar ile büyüden korunabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey büyüden kurtulmak, büyüye maruz kalmamak için korunma yollarını öğrenebileceğiniz konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden yardım almaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek büyü ve büyülerin etkilerinden kurtulmak için gerekli çözümleri bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyüyü Bozmak İçin Hocaya Gidilir mi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com