Büyüyü Bozmak İçin Hocaya Gidilir mi


 

İnsanların en çok merak ettikleri konuların başında büyüyü bozmak için hocaya gidilir mi sorusu gelir. Çünkü büyü çeşitli doğaüstü varlıklar ve enerji ile yapılan bir durumdur. Bu yüzden etkileri ve nasıl büyü bozulması gerektiği çok iyi bilinmeli ve buna göre işlem yapılmalıdır.

Birçok kişi hayatında kötü giden olayları hemen büyüye bağlar. Ancak üzerimde büyü var mı ya da üzerimde büyü mü var bozdurmak için ne yapmalıyım gibi sorular sorulduğunda ilk önce gerçekten bedeninizde bir büyü var mı yok mu ya da nasıl bir büyü etkisi altındayım gibi soruların sorulması gerekir. Bunun için yapılması gereken şey ilk önünüze gelen hocaya ya da medyuma gitmek değildir.

Büyüleri bozmanın her zaman bir yolu vardır. Ancak ilk önce yapılması gereken büyünün ne tür bir büyü olduğunu tespit etmektir. Bundan sonrasında büyüler konusunda tecrübe ve bilgi sahibi kişilere giderek bu kişilerden büyüden kurtulmak için destek almak gerekir.

Büyü bozmak için tek yapılması gereken ilk önce tespitini yaptırıp nasıl bir büyüye maruz kalındığını öğrenmek ve bu konuda tecrübe sahibi olmuş kişilerden yardım istemektir. Özellikle üç günde beş günde büyüyü yok ederim, hemen yok ederim gibi sözler söyleyen kişilerden uzak durulmalıdır. Büyülerin türlerine göre bozulması da zaman alır. Bu yüzden bu tür söylemlerde bulunan kişilerden uzak durmanız gerekir.

Büyü bozdurmak, büyünün etkisinden kurtulmak için hocaya gitmek doğrudur. Ancak her hoca büyüyü bozamaz. Bunun için medyum-hocalardan yararlanmanız ya da gerçekten büyüleri bilen, etkilerini gören ve büyü bozmak için nasıl yapıldığını bilen hocalardan yararlanmanız gerekir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek büyü ve büyülerin etkilerinden korunmak, kurtulmak için çözümleri bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Cin Çarpması Büyü Yoluyla mı Olur başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com