Cin Nedir


Cin konusunu hemen her insan merak eder. Ancak merak etmelerine karşın bu konudan oldukça da tedirgin olurlar. Cin Nedir sorusu ise şu şekilde cevaplanabilir. Allah’ın ateşten yarattığı doğaüstü varlıklardır. Bedenleri yoktur. Yerler, içerler, ürerler ve çok uzun yıllar yaşarlar ve ölürler. Hz. Süleyman zamanında cinler, yeryüzünde rahatlıkla dolaşabilen varlıklardı. Müslüman olanı ve müslüman olmayanı vardır. Şeytan da bir cindir. Ancak secde etmediği için cennetten kovulmuştur.

Bazı insanlar, cin çağırmakcinlerle iletişime geçmek için bazı yöntemler denerler. Ancan cinlerle temasa geçmek, cinlere sorular sormak çoğu zaman tehlikelidir. Cinler de eğer canları yanarsa insanlara musallat olarak zarar vermeye çalışırlar. Cinler, çok uzun yıllar yaşadıkları için bazı bilgilere vakıftırlar. Ancak gaipten haber vermezler. Allah’ın izin verdiği kadarı ile bilgilidirler.

İnsanlar uzun yıllar boyu büyüye, cinlere bulaşmış ve insanları etkisi altına almak için cinleri kullanmıştır. Büyü, enerjisel bir olaydır. Cinler de enerjisel varlıklardır. Allah’ın izin verdiği kadarıyla insanlar hakkında birçok bilgiye sahip olan cinler, büyücü, sihirbaz insanlar tarafından kullanılarak insanların büyülenmesinde bu tür kişilere yardımcı olmuşlardır.

Cinlerle temasa geçmek elbette mümkündür. Ancak tıpkı insanlar gibi cinlerin de iyisi ve kötüsü vardır. İyi cinler, hayırlı işlerde kullanılırken kötü cinler şer işlerinde kullanılır. Ancak kötü cinlerle uğraşmak, onlarla temasa geçmek oldukça tehlikelidir. İnsanların çoğu cinleri, insanların arasını açmak, karı kocayı ayırmak, kısmet bağlamak gibi kötü işlerde kullanabilirler. Bu durumda cinler bu tür eylemlerden ötürü hoşlanmaz ve bunu yapan kişiye zarar verebilirler.

Cinlerle temasa geçmek oldukça tehlikelidir. Bu konuda bilgili olmayan, tecrübesi olmayan kişiler büyük zarar görürler. Bu yüzden cinlerle ilgili bilgi almak için metafizik uzmanı medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek cinleri ve cinlerin dünyasını en iyi şekilde öğrenerek kafanızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Cinlerin Kafiri ve Müslümanı Var mı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com