Cinlerin Kafiri ve Müslümanı Var mı


Cinler konusunda hemen herkesin merak ettiği konulardan biri de Cinlerin Kafiri ve Müslümanı Var mı konusudur. Bu sorunun cevabı evettir. Cinler, müslüman ve kafir olabilirler. Cinler de tıpkı insanlar gibi yerler, içerler, ürerler ve nihayetinde ölürler. Ancak insanlardan farkı çok hızlı hareket etmeleri ve insanlardan çok daha uzun yaşamalarıdır. Bir cin 1000-1500 yıl yaşayabilir.

Cinlerin türleri vardır. Müslüman olan cinler iyi cinlerdir. İnsanlara zarar vermez, ibadet ederler. Peygamber Efendimizin birçok hadisinde yeri olduğu gibi Kur’an-ı Kerim kitabımızda da cinlerle ilgili birçok ayet vardır. Kötü cinler ise müslüman olmayan yani kafir cinlerdir. Birçok şekilde insanlara zarar verirler. İnsanlara musallat olur, evlenmelerine, birbirleriyle münasebet kurmalarına izin vermezler. İnsanların işlerini bozabilir, hayatlarını alt üst ederler. Müslüman insanları etkileyemez, kalplerine giremezse vesvese vererek o insanları etkilemeye çalışırlar. Yılan, kedi, keçi gibi hayvanlara dönüşebilirler. Ancak kafir cinler her zaman kötü olmayabilir. İnsan şekline bürünerek iyi ve faydalı şeyler yaptıkları vardır.

Cinler, insanları bilinçaltına girerek etkilemeye çalışır. Bu yüzden insanların cinlerden korunmak için sağlam iradeli olmaları gerekir. Bunun yanında cinler, çöplüklerde, pisliğin fazla olduğu yerlerde, ağaç altlarında bulunurlar. Eski insanlar bir pisliğin yanından geçerken, tuvalete ya da banyoya girerken her zaman besmele çekilerek girilmesi gerektiğini belirtmiştir. Gece tırnak kesilmesinin yanlış olduğu, karanlık yerlerde özellikle pisliklerin olduğu yerlerden destursuz geçilmemesi gerektiği her zaman büyüklerimiz tarafından söylenmiştir.

Cinlerle temasa geçmek, iletişim kurmak oldukça tehlikelidir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan, tecrübesi olmayan kişiler cin çağırmak, cinlerle iletişime geçmek istediği zaman tehlikeye maruz kalabilir. Bu yüzden bu konuda tecrübesi ve bilgisi olmayan kişilerle bu tür işlere bulaşmak çok sakıncalıdır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile cinler ve daha fazlası için bilgi alarak kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cinlerle İletişim Kurulabilir mi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com