Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı ile Yapılan Büyüler Nelerdir ?


Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı ile Yapılan Büyüler Nelerdir, nasıl yapılır, nasıl kurtulunur? Başkalarını çekemeyen, mutluluğunu kıskanan, haset eden insanlar tarafından bir takım büyüler yapılabilir. Bu büyüler arasında domuz yağı büyüsüyılan pulu büyüsüölü toprağı ile yapılan büyüsabun büyüsü gelir. Bu büyüler oldukça tehlikeli ve kötü büyüler arasında yerini alır. Yapılması kadar bozulması da zordur ancak bozulamayacak bir büyünün de olmadığını belirtmek gerekir. Bu tür tür büyüler tamamen kötülük amaçlı yapılan, insanların yuvalarını yıkmak amaçlı, kişileri birbirinden ayırmak amaçlı yapılan büyülerdir. Kişilerin arasına nifak sokmak, ara açmak, aileleri birbirine düşürmek için yapılan büyülerden sadece birkaç tanesidir.

Domuz yağı büyüsünde kullanılan domuz yağı bazı işlemlerden geçirildikten sonra büyü yapılmak istenen kişinin kullandığı eşyaya, giysilerine, yatağına, kapılara, eşiklere, evin duvarlarına sürülmek suretiyle yapılır. Genellikle evlilere uygulanan, ayrılmaları için yapılan bir büyü çeşididir.

Yılan büyüsü, ayrılması istenen kişilere yapılır. Kişiler yılan pulu büyüsü etkisine girdiklerinde birbirlerini yılan gibi görmeye başlar, beraber olmak istemezler. Birbirlerine katlanamaz hale gelirler.

Çok eski zamanlardan beri sabun büyüsü uygulanmaktadır. Kişinin kullandığı sabuna uygulanan bir büyüdür. Çoğu zaman da yeni bir sabun kullanılabilir. Öldürücü etkisi bulunan sabun büyüsü özellikle büyü yapılacak kişinin hastalanmasına, yataklara düşmesine sebep olabilecek türden bir büyüdür.

Ölü toprağı büyüsü yine kişileri ayırmak yada ölümüne sebep olmak için yapılan bir büyüdür. Mezardan alınarak yapılan büyü, kim için yapılıyorsa o kişinin geçtiği yerlere serpilir.

Her ne maksatla yapılırsa yapılsın bu tür büyüler hem yaptıran hem de yapılan kişi oldukça büyük zararlar görür. Çoğu büyü, kişiyi öldürme amaçlı, hastalandırma, yataklara düşürme amaçlı yapılır. Dinimizce de oldukça günah ve yasak sayılan büyüler, deneyimsiz, bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından asla denenmemelidir. Her büyünün kendine göre özelliği vardır. Bu tür etkilerden kurtulmak için ilk yapılması gereken büyünün ne tür bir büyü olduğunu tespit etmektir. Büyü özellikleri tespit edildikten sonra yapılacak uygulama ve çalışmalar sayesinde ve Allah’ın izni ile kişi etkisi altında kaldığı büyüden kurtarılır.

Bir önceki yazımız olan Evde Muska Bulunca Ne Yapmalı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com