Evde Muska Bulunca Ne Yapmalı


Muska, içinde Kur’an-ı Kerim’den bazı ayetlerin ve hadislerin derlenerek oluşturulan şekil, yazı ya da çizimin yapıldığı, insanların üzerinde taşıdığı bir çeşit tılsımdır. Peygamber Efendimizin de önerdiği ilk muska örneği cevşendir. Muskalar yapılan niyetlere göre değişir. Eskiden sadece iyilik için yapılan muskalar artık günümüzde kişilerin niyetlerine göre kötülük de içerebilmektedir. Evde muska bulunca ne yapmalı sorusu ise bu tür durumlarla karşılaşan herkes tarafından sorulan bir sorudur.

Birçok kişi evde muska bulduğu zaman yakmak, yırtmak, kesmek gibi işlemler yaparak muskadan kurtulmayı düşünür. Ancak bu işlemler oldukça yanlış ve üstüne üstlük tehlikelidir. İçinde Allah’ın isimleri, Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve hadisler bulunan muskalar bu şekilde yok edilmemelidir.

Çoğu evde yaşanır. Gelinini ya da damadını çekemeyen kaynanalar, sevdiklerini birbirinden ayırmak isteyen insanlar, dostların münasebetini çekemeyenler hemen her yerde her evde yaşanabilen durumlardandır. Evde muska bulmak çoğu kişinin yaşadığı bir durumdur. Evde genellikle muskalar mutfak tezgahlarında, dolaplarda, kapı ve duvarlarda, eşyalarda, giysilerde, kapı kenarlarında, ceplerde, çiçeklerin saksılarında, çantalarda bulunabilir. Genel olarak muskalar iyi niyet için yapılır. Ancak günümüzde birçok kişi artık iyi niyet yerine insanları ayırmak, sevenleri birbirine düşürmek, ara bozmak amaçlı muskalar yapabilmektedir.

Peki evde muska bulunursa ne yapılmalıdır? Birçok kişinin yaptığı yanlışı yapmamak gerekir.

  • Çöpe atmak, yırtmak, yakmak muskaların yok edilmesinde yapılmaması gereken bir durumdur.
  • Yapılan muska ya da büyü ne ise ilk önce bunun ne tür bir muska ya da büyü olduğunu tespit etmek gerekir.
  • Evde muska bulduğunuzda yapmanız gereken başka bir yol ise hayatınızda herhangi bir değişikliğin olup olmadığını gözlemlemektir.
  • Yaşantınız içinde iyi giden bir şey varken birden bire bozulmaya, kötüye gitmeye başlayıp başlamadığını, bilinçsiz olarak bir şeyler yapıp yapmadığınızı gözlemlemeniz gerekir.

Evde ya da kıyafetlerinizde, kullandığınız herhangi bir eşyanızda muska bulduğunuz zaman telaşa kapılmadan hemen bu konuda uzman kişilere başvurarak yapılan muskanın ne tür bir muska olduğunu tespit ettirmektir. Bunun için konusunda uzman, tecrübeli, muskalar konusunda her türlü bilgiye vakıf kişilerden yardım almalısınız. Ama asla çöpe atmak, yırtmak hatta en önemlisi yakmak gibi eylemlerde bulunmak size daha çok zarar verecektir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile muskalar konusunda bilmediklerinizi öğrenerek bu konuda neler yapılması gerektiği konusunda görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hadim Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com