Hadimlerin İyisi Kötüsü Var mı


 

Hadimlerin iyisi kötüsü var mı konusunda çoğu insan merak içindedir. Hadimler hem cin grubundan hem de ruhani yani melek grubundan olan bedensiz varlıklardır. Hadimler, iyi olabildiği gibi kötü olanları da olabilmektedir. Çünkü cin grubundan olan hadimler bulunur. Ancak cinlerin hepsi kötüdür demek burada yanlış olur. Cinlerin müslümanı ve müslüman olmayanı bulunur. Melek grubundan olan hadimler kesinlikle kötülük yapmazlar. Sadece Allah’a hizmet eder, emirlerini yerine getirirler. Cin grubundan olan hadimler için aynı şey çoğu zaman mümkün olmaz. Çünkü cinlerin iyisi de kötüsü de olabileceğini söylemiştik. Bu yüzden hadim de olsa cin grubundan olan bir hadim kötü olabilir. Hadimler, kötü niyetli işlerde kullanılmazlar. Kullanılırlarsa tehlikeli olur, kişileri korkutarak bundan vazgeçirmeye çalışırlar. Hadimler, iyi niyetli, koruma ve korunma büyülerinde kullanılabilirler.

Hadimler iki türlü gelebilir:

  • Kendileri gelen hadimler ve
  • Çağırılarak gelen hadimler

Kendileri gelen hadimler, herhangi bir davet almadan gelen hadimlerdir. Kendi iradeleriyle gelerek kişiye yardımcı olurlar. Çağırılarak gelen hadimler ise, dua, özel davet gibi ritüeller gerektirir. Davet ile gelen hadimlerde geldikleri kişi ile bir anlaşma yapılarak hizmet etmeye başlarlar.

Hadimler de kendi aralarında ayrılırlar. Yaptıkları işlere göre hadimlerin de türleri vardır. Öğretici hadimler, iş hadimleri, kulak hadimleri ve göz hadimleri.  Hepsinin kendine özgü özellikleri vardır ve bu özellikleri geldikleri kişilerle paylaşabilirler.

Hadimlerle ilgili daha detaylı bilgi için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Hangi Konularda Büyü Bakımı Yaptırılır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com