Hangi Konularda Büyü Bakımı Yaptırılır


Hangi konularda büyü bakımı yaptırılır konusu hemen herkesin dikkati çeken bir konudur. Büyüler konusunda oldukça dikkatli ve hazırlıklı olmak çok önemlidir. Çoğu zaman büyüler, yapıldığı konuya göre kolay tespit edilemez ya da anlaşılamaz. Bu yüzden kişi eğer kendinde bir değişiklik hissediyorsa ilk önce böyle bir etkinin altında olup olmadığını tespit etmesi gerekir. İyi büyüler olduğu gibi kötü büyüler de mevcuttur. Günümüzde birçok kişi büyüleri daha çok ayırmak, başı bağlamak, gözü bağlamak, ara bozmak, kişinin işini bozmak, refahını ve huzurun bozmak gibi nedenlerle daha çok tercih etmektedir.

Hemen birçok konuda büyü bakımı yapılabilir. Kişilerin büyü bakımında en çok tercih ettikleri arasında şu konular gelmektedir:

  • Manevi sıkıntılar
  • İş yaşamı
  • Evlilik
  • İkili ilişkiler
  • Eğitim
  • Arkadaşlık ilişkileri
  • Aile ilişkileri

İnsanların çoğu üzerinde bazen manevi bir baskının oluştuğunu düşünürler. Uykuların kaçması, kabuslar görme, hiçbir yapmak istememe, aşırı sinirlilik hali birçok insanı etkileyebilir. Eğer bu tür konularda fiziksel bir rahatsızlığınız yoksa üzerinizde büyü olabileceği şüphesini düşünebilirsiniz. Bazen bu tür sorunsal fiziksel rahatsızlıktan öte manevi sorunları getirir. Böyle zamanlarda fiziki rahatsızlık yoksa büyü etkisi olabileceğini düşünebilirsiniz.

Büyü etkisi varsa ne yapılır konusu birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Nasıl fiziki bir rahatsızlığınız olduğunda doktora giderek teşhis alıyorsanız bu tür bir problemde de muhakkak ilk önce eğer büyü varsa üzerinizdeki büyünün ne tür bir büyü olduğunu teşhis ettirmeniz gerekir. Büyüler kendi aralarında iyi ve kötü niyetli büyüler  olarak ayrılırlar. Bu yüzden büyülerin etkisinden korunmak ve kurtulmak için ilk yapılması gereken büyünün niteliğinin ne tür olduğunu teşhis etmektir.

Teşhis işlemi gerçekleştikten sonra büyünün türüne göre bakım yapılır. Bazen bazı büyüler tek bir bakımla ortaya çıkarılamaz. Bu yüzden bazı destek bakım türleriyle büyünün ne tür olduğu tespit edilerek buna göre işlem yapılır. Bu konuda en önemli destekçi ise yıldıznamedir. Yıldızname bakımı ile büyünün kim tarafından, ne zaman, ne için yapıldığı teşhis edilebilmektedir.

Büyüler hakkında daha fazla bilgi almak ve üzerinizde herhangi bir büyü etkisi olup olmadığını öğrenmek için büyü bakımı yaptırabilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Herkes Büyü Yapabilir mi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com