Koç Burcunun Genel Özellikleri


Koç burcu yeni doğum ve başlangıçları temsil etmektedir. Koç burcu olan insan içgüdüsel, doğal, hayattan zevk alan ve taze saf olan bir yapıda bulunur. Çekingenlik duygusu bu insanlara yabancı bir terim olmaktadır. Koç burcunun başlıca niteliği ise; her daim kesin olmasa da olumlu bir zeka düzeyine ve yüksek olan beyin kapasitesine sahip olmasıdır. Koç burcu insanlar anlık tepkiler gösterir, enerji ve yaratıcılığı anlık bir meydan okuma olarak görülür. Ayrıca çözülmemiş olan konulardan nefret ettiği kadar hiçbir şeyden nefret etmezler. Bir konu hakkında uzun süreli çabalamaları gerektiği zaman kolay bir şekilde tahammüllerini kaybederler.

Hayatın onlar için heyecanlı bir macera olarak gelmesi ise, Koç burcunun genel özellikleri arasında kendine yer bulur. Bu kişiler her yönüyle hayatın tadını çıkarmak isterler. Bazı insanlar koç burcunda bencillik niteliklerinin çok fazla olduğunu düşünür. Çünkü koç burcu; başka insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü, hareketlerinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için ilgi göstermez. Başka insanların onu bildiğinden şaşırtmasına asla izin vermezler. Koç burcu yaşamın her anında sürekli bir meydan okuma davranışı içinde bulunur. Bu burcu taşıyan insanlar kendini sınırlamış ve başarısı engellenmiş hissettiği anda, içinde bulunan savaşçı özelliğini aniden canlandırır. Koç burcuna göre bir şeyi beğenmek oldukça yorucu ve zor bir iş olmaktadır. Bunun yanı sıra koçun yardımseverliğini reddettiğiniz zaman karşınızda yaralanmış ve hayal kırıklığı yaşayan bir insan bulursunuz.

Bir önceki yazımız olan Burçlar İçin Sağlık başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com