Medyum nedir?


Spirit sözlüklerde Medyum dünyada ki bedenini terk etmiş ruhlarla iletişim kurarak aldığı etkileri farklı tezahürler şeklinde doğal dünyaya yansıtan ve bu konuda özel yeteneği olan kişilere verilen isimdir.

Medyumlar şu şekilde sıralanabilir;

Medyum mekan ve zaman kavramını gözetmeden eterik dünya ve doğal dünya arasında bir bağ vazifesi kuran kişi demektir.

Enerjisini nasıl kullanacağını çok iyi bilir ve birçok insanın duymadığını duyabilir, görmediğini görebilir, hissetmediklerini hissedebilir, mistik gücü olması sebebiyle, olayları sanki TV ekranından izliyormuş gibi görür ve anlatır. Medyumların bu özelliklerini iyi yada kötüye kullanması tamamen ahlaki ve vicdani anlayışına bağlıdır.

Trans haline girdiğinde kısa bir an olsa bile maddesel bedenini terk ederek eterik bağ olarak yöneldiği konuya ve zamana uzanarak, bir nevi orada buluna bilmekle aynı değerdedir ve bulunduğu yerdeki tüm acı, tatlı, iyi yada kötü şeyleri kendisi de yaşar ve duyguları o yönde ilerler, bulunduğu yerde ki olup biten her şeyi hisseder. Bu sebepten dolayıdır ki medyumluk tamamen doğasal bir yetenektir.

Bir önceki yazımız olan Yunan Mitolojisi Medusa ve Kurşun Dökme başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com