Medyum Zeynel Eroglu


Medyum Zeynel Eroglu

Medyum Zeynel Eroglu;
Kendimi sizlere kısaca tanıtayım. Rahmetli Babam Hüseyin Efendiden İlim aldım. Çocukluk yıllarımda  Astroloji, yıldızname, havas ilmi, gizli ilimler, ve vefk ilmi, konularına olan ilgim ve uzmanlaşmak için aldığım eğitimler yıllarca verilen emekler sonucunda medyum olarak psişik güçlerimin gelişmesine vesile olmuştur.

Medyum Zeynel Eroglu olarak hep dürüst oldum büyü yapmadım, vefk ilminde ise gerçek olan vefk dualıdır diye çok açıklamalar yaptım medyum olmak farklı bir enerji trans gücüdür 1999 / 2000 yılları arası ilk site açan bir kaç kişiydik bizler eğitimli ve önceliği insanların iyiliğini düşünen bir kaç medyum idik fakat şuan sayıları binleri aştı? 

Sayın ziyaretçilerim sizlerden gelen email formundaki ve telefonla görüşülen konularınız asla üçüncü bir şahısla paylaşılmaz bu konuda teminat olarak sadece size kişisel onurum diyorum.

Ben medyum Zeynel hoca olarak yıllardır asla kişisel vizyonumdan ödün vermedim güven duyabileceğiniz bir medyum oldum. Yıldızname uzmanı medyum hoca

Tagged with:
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com