Medyumluk İlmi


Medyumluk İlmi

 
Medyum ve Medyumluk İlmi Yasal çalışan ve vergi levhası olan medyum bu sıralayacağım ilimlere hakim olmalıdır, (havas ilmi: bu ilim gizli ilimler ile alakalı genel ocaktır, duaların sırları, hüddamları davet edebilme, su bakımları yapabilme, ayetleri rakamlara çevirerek kişiye özel vefk hazırlama gibi ilimler havas ilmidir. Yıldızname ilmi bu ilmi medyum bilmek zorundadır işlem yapabilmesi için kişilerin uyumlu olup olmadığını yıldıznamede görerek günlerin saatlerin tılsımlarına uyarak tılsımlama yada diğer adıyla muska okuması yaparsa başarılı olur danışan kişiye sorunların çözümü için yardımcı olmuş olur. Astroloji ilmi bu medyum için olmazsa olmaz diyebileceğim kadar mühim bir ilimdir doğum haritası analizi yaparak danışan kişinin ve partnerin ortak haritayla olumlu yada olumsuz yanlarını görür ve dahası ise insanların eksiklerini ve aşırılıklarınıda görerek bilgi verir bu durumda medyum zaten iyi bir sonuç alır. bioenerji burda çok önemli bir alandır düşünelim sevgili dostlar kendi enerjisi yeterli olmayan bir danışanına ne yapabilir, sizlere biraz daha açık olursam şöyle anlatayım, cinler mekanik enerjidir,büyüler mekanik enerjidir,nazar mekanik enerjidir, vefk ise semadan aldığı enerji ile etkilidir, düşünce gücü mekanik enerjidir o halde şunu anlamamız gerekiyor gerçek medyum düşünce gücüyle dahi sorunlara çözüm için odaklanırsa yapar. Medyum doğada var olan sırlara yönelir. Medyum olmak bazı insanların enerji potansiyelinin üst seviyeye ulaşmış halidir danışan kişinin sorunun çözümüne odaklanırsa mutlak başarı sağlar sizlerde olmasını istediğiniz işlerde medyum olan kişiden memnun kalırsınız.
Medyumlar ve büyücü kişiler mutlak olarak farklıdırlar medyum olan kimse etrafında olan biten her sırlı manevi konuyu hisleriyle algılar sizlere sizlere biraz daha net anlatırsak şunu anlamanızda yarar olur gerçek ve güvenilir medyum boyut ötesi enerjileri algılayabilir. İnternet yani sanal ortamda inanılmaz bir medyum furyası oluştu medyumluk ile ilgisi alakası olmayan sayısız siteler sahte isimlerle açılıyor ve birbirlerine çirkince karalama sayfaları bloglar açıp rant elde ediliyor sizlerin en çok önem vermesi gereken nokta asla hiçbir gerçek medyum kimse hakkında olumsuz yorumlar yazıp bunlar kötü bunlar iyi demezler. Manevi danışman medyum ilmi yeterli derecede ise gizli sır ilim konularında bilgileriyle siz değerli insanların görünmeyen enerji varlıklarına karşı nasıl korunmanız konusunda sizlere yardımcı olur. İstanbul da medyum şimdi genel olarak her gelen çağrıda medyum bey hangi şehirdesiniz diye soruluyor evet bu en doğrudur olması gerekende budur yüz yüze görüşüp karşılıklı olarak sorunun çözümü için en iyi yolu bulmaktır. Bir diğer konu ise gelme imkanı olmayan farklı illerde bulunan insanlarımıza da telefon ve email olarak ulaştığınızda yardımcı olunacaktır.

Bir önceki yazımız olan Resmi Ruhsatlı Medyum başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com