Muska Çeşitleri


 Muska Çeşitleriİnsanların muska kullanması her bilinenden önce onları mutlaka büyük bir mana alemi içerisine doğru iter. Öyle ki muska veya vefk muskası kullanmak insanların bedeninin temiz olmasını gerektirir. Muska çeşitleri arasında ise en çok bilinen ve en yararlısı olan vefk muskası olarak bilinir. Çünkü vefk muskası büyük bir dini ilim bilinerek ve bu bilinen ilimden alınan bilgiler ile yapılarak ortaya çıkartılır. Böylece çok daha iyi bir koruyucu olarak insan üzerinde büyük etkileri görünür. Bu tür muska yapımlarının tek adresi ise medyum kişiler olmaktadır. Çünkü medyum görevinde bulunan insanlar aslında havas ilmine yani dünya üzerinde ki en büyük ilim türüne sahip kişilerdir. Bundan dolayı da havas ilmi ile daha bilgili şekilde yapılan muska çeşitleri çok daha yararlı bir hal almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Büyüleri Kendimiz Bozabilir miyiz? başlıklı makalemizde büyü bozma, büyü bozma duası ve büyü bozma tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muska Çeşitleri (1 Yorum)

  1. 1 yıllık evliyim eşimin annesi beni hiç istemedi başından beri kocamı sürekli dolduruyor kavga etmemize sebep oluyordu aramız iyice bozulmuştu bir gün yatak odamızda yakaladım onu dolabın içinde bişiler yapıyordu ne yapıyorsun dedim bişe demeden gitti daha öncede mutfakta bişeleri karıştırırken bulmuştum bize büyü yaptığından şüphelendim medyum zeynel eroğlu diye birinden bahsetti arkadaşlarım kendisine ulaştım anlattım kaynanamın bize ayrılık büyüsü yaptığını öğrendim zeynel eroğlu hoca büyüyü bozma çalışması yaptı ve işe yaradı artık aramız daha iyi kocamla kaynanamın dediklerine bakmıyor çok mutluyuz sağolasın hocam hakkın ödenmez

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com