Papaz Büyüsü Yapan Papazlar


Papaz Büyüsü Yapan Papazlar

Sevgili konuklar papaz büyüleri yapan medyumlar kimlerdir dersek şunu bir defa iyi anlamak lazım kilisede görevli hiç bir papaz büyü yapmaz bu tamamı ile kötü büyüleri iyi bilen ilim insanına mahsus bir konudur. Bir diğer husus ise sanal ortamda bir çok açıklamalarımda mevcut olan bu hususta eski papazlar kendi inancına uygun büyü araştırmaları yapmışlar ve wodo büyüleri adı altında kara büyüler yapma sanatını geliştirmişlerdir ayrıca bu demek değildirki her papaz büyü bilir ve yapar böyle bir düşünce yanlıştır.

Büyü yapan ile yapmayanı ayırmak ve genelini katmamak lazımdır nasılki bizim inanç kültürümüzde büyücü hoca ve dini hoca diye ayrılıyorsa onlardada aynıdır papaz büyüsü yapan papazlar genel olarak bir kimsenin iradesini kontrol ederek bir başka kimseye odaklama konusunda uzmandır.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com