Vefkle Tuvalete Girilir mi?


Vefk yapımı sadece ve sadece medyum kişilere ait olan bir tür özel yetenek ve yine medyum kişilere ait herkesin bilemeyeceği bir ilme dayalı olmaktadır. Vefk yapımlarında genellikle dualar kullanılır ve bu dualar normal dualar konusundan çok daha farklıdır. Dualar kullanılarak yapılan vefk kullanımı konusunda en çok sorun sorulardan biri de vefkle tuvalete girilir mi sorusudur. Açıkçası vefklerin yapımında duaların bulunması nedeniyle tuvalet ihtiyacı sırasında vefk kullanımı biraz ters gelebilir ve kişiler bunun bir saygısızlık olduğunu düşünerek yanlarında vefk bulunuyorsa birine emanet eder ya da gizli bir yere saklayarak tuvalet ihtiyacını giderir. Fakat bu konuda medyum açıklamaları içerisinde hiç bir sorun olmayacağı ve inançlı kişilerin bu tür şeylerde sorun yaratmaması gerektiği belirtilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Yunan Mitolojisi Medusa ve Kurşun Dökme başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vefkle Tuvalete Girilir mi? (1 Yorum)

  1. Kocamla birlikte kocamın ailesinin apartmanında oturuyoruz aile apartmanı hep akrabalar falan hergün geliyor birileri artık nefes alamıyordum kocama kötü davranıyordum delirmiş gibiydim geceleri uyuyamıyordum sürekli bi sesler duyuyordum kimseyi görmeyi istemiyordum kuzenime anlattım bana zeynel eroğlu hocadan bahsetti kendisiyle görüştüm kocamın ailesinden birinin üç harflileri üzerime salma büyüsü yaptığını öğrendim büyü bozma çalışması yaptı zeynel eroğlu hoca ve işe yaradı kim yaptıysa allahından bulsun hocama ne kadar teşekkür etsem az artık çok daha iyiyim

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com