Voodoo Büyüsü Nedir ?


VOODOO BÜYÜSÜ NEDİR ?

En çok merak edilen büyü çeşitlerinden birisi de voodoo büyüsüdür. Voodoo büyüsünün kökeni ise Afrika ya dayanmaktadır. Kelime Anlamı ise voo : içe bakış,  doo : bilinmeyen anlamına gelmektedir. Çok etkili bir büyü olmasının yanında her insanın yapabileceği bir büyü de değildir.

Voodoo büyüsü yapılan  kişiyi ölüme götürecek derece de tehlikeli bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalan insanlar doktora dahi gitseler  büyünün bir izi  belli olmaz.  Voodoo büyüsünün kökeni  Haiti’ye dayanmaktadır . Bu sebepten dolayı voodoo cok yaygın bir büyü çeşitidir ve en çok Haiti’de yapılmaktadır.Bu büyüye maruz kalmış insanlar zaman geçtikçe ilk  önce hastalanırlar ve büyü etkisini göstermeye başlamıştır, büyü yapılan kişi ne olduğunu anlayamadan kendini  ölüm döşeğinde bulur.  Voodoo büyüsü yapılan kişilerde belirli değişiklikler görülür.bunların başında yani büyü etkisini göstermeye başladığında hastalıkla birlikte psikolojik sorunlarda beraberinde gelir. Büyü yapılan kişi psikolojik bunalıma girmesiyle öne hayatını hep olumsuz görmeye baslar ve bu durum bir süre sonunda çevresine de yansımaya başlar ve olumsuz davranışlar gösterir. Bu durum çevresi tarafından dışlanmasına ve yalnız kalmasına sebep olur. Tabiki bu durum büyünün başlangıç evresidir, hastalığıın yanında halisülasyonlar görmeye başlayarak gerçek olmayan hayali bir dünyaya adım atarak gerçek dünyadan uzaklaşır. Kişi kendisine yapılan büyüyü farketmezse eğer sonu mutlak ölümdür. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını farkederse ilk yapması gereken bu alanda uzman bir kişiye gitmesi gerekiyor .her büyüyü her hoca çözemediği için iyi araştırılıp en iyisini bulunmalıdır.bu büyüler basit olmadıgı gibi çok ta tehlikeli büyüler arasındadır.yanlış bir sey yapıldıgı anda sonuçlar daha kötüye gidebilir.. bunların bilincinde olarak davranılması kişinin yararına olacaktır. Bu büyü çeşiti en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır .  her hoca bu büyüyü yapamadığı gibi her hoca da bu büyüyü çözemez.

Bu büyü çeşiti en çok sabun büyüsü ile benzeşmektedir. Nasıl ki sabun büyüsünde sabun eridikçe kişi de eriyip gidiyor. Voodoo büyüsünde de kişi eriyerek yok olur.genel olarak voodoo büyüsü bır kuklaya iğne batırılarak yapılmaktadır.bu tehlikeli büyüler için en iyi hocalar bulunmalıdır.

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroglu
Bana ulaşabileceğiniz Adresler:
Cep & Whatsap No: 0533 594 25 77
Ofis Tel: 0212 594 25 77
Adres : Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com
Web: www.zeyneleroglu.com.tr
Web: www.medyumca.com

 

Bir önceki yazımız olan Voodoo Büyüsü Ne İçin Yaptırılır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com