Yıldızname Bakımı


Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımının temel amacı kişiyle alakalı bilgileri elde edip bu bilgileri kişinin hayatındaki dönüm noktalarında isabetli karar ve davranışları gösterebilmesi,yaşanılan ve yaşanacak olan olayların kişinin üzerindeki olumsuz tesirlerinin izale edilebilmesi için çözüm amaçlı uygulamalarda yol gösterici bir kılavuz olmaktır.
 
Bakım sonucunda elde edilen veriler ancak  bakımı yapan kişinin ilim ve tecrübesiyle etkin değerlendirilebilir o nedenle muhatap olduğunuz hocanın donanımını iyi değerlendirebilmelisiniz.Sıkıntıların manevi hayatınızı zarara uğratmadan giderilebilmesini amaçlayan bir bakımdır.Bu bakım telepatik,görsel ve hislerle yapılan bir
 
başka bakım usulünün sorun çözümleme kısmında kullanılan bir yardımcı ilimdir. Yıldızname bakımı, Hz. Muhammet‘in torunlarından olan İmamı Cafer Hazretleri‘nin nutuk ilminden doğan, cifir ilmiyle geliştirilen kapsamlı bir ilmin meyvesidir. İnsan hayatını tüm detaylarıyla inceleyen,fal  ve falcılıkla karıştırılmaması gereken ciddi bir ilimdir.
 
Yıldızname bakımı sırasında çeşitli dualardan,cifr ebced ilminden ve nurani ilimden faydalanılarak bilgi alınır. Yıldızname ilmi  ALLAHIN ilimlerinden olması sebebiyle saygı duyulması ve ciddiye alınması gereken bir ilimdir

Kişinin yıldızını bulmak için Ebced =Cifr  yöntemi uygulanır. Her yıldız  bir burcu temsil eder. Bu şekilde kişinin talihi  hakkında bilgi sahibi olunur.

Esasında  3 çeşit ebced hesaplaması mevcuttur ancak kaynaklarda daha çok Ebced-i sağır denilen küçük ebcedle ilgili bilgiler sunulur.Genele uyarak bizde burada bu hesaplamayı kabaca tarif edelim.Ebced hesabı aslında Arapçadır türkçeleştirebilindiği kadarıyla sunalım faydalı olmuş oluruz inşallah.

Kişinin anne ismi ile kendi ismi aşağıdaki tabloya bakarak toplanır ve 12 ye bölünür.

A=1        E=5        I=10       M=4      R=8        Ü=7

B=2        F=8        İ=10       N=2       S=0        V=6

C=3        G=8       J=3         O=7       Ş=0        Y=10

Ç=3        Ğ=4       K=4        Ö=7       T=4        Z=7

D=4        H=8        L=6         P=2        U=7

Baki kaç kalırsa o numaralı burca bakılır.

1.   Kalırsa KOÇ

2.   Kalırsa BOĞA

3.   Kalırsa İKİZLER

4.   Kalırsa YENGEÇ

5.   Kalırsa ASLAN

6.   Kalırsa BAŞAK

7.   Kalırsa TERAZİ

8.   Kalırsa AKREP

9.   Kalırsa YAY

10.  Kalırsa OĞLAK

11.  Kalırsa KOVA

12.  Kalırsa BALIK

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

SEO : Seocu.kim | Medyumsepeti.com