Sevgi Büyüleri


Aşk Büyü

Bir insanın kendisine ilgi göstermeyen bayan yada erkeği celp ve onun iradesi harici aşk bağlama yaptırmasıdır. Aşk büyüsü yapıldığı zaman büyü yapılan kişi farkında bile olmadan aşık olabilir ama bu durum iki kişinin illaki sevgili olacağı, birlikte olacağı anlamındadır.

ünlü medyum mum ile aşk tılsımı

Kullanılmamış bir mum alınır,mumun üzerine aşık olması istenen kişinin annesinin adı ve aşık olması istenen kişinin adı yazılır. Bu yazılı mumun üzerine esma okunur. Gece sessiz bir ortam ve vakit seçildikten sonra mum yakılır.

Mum yakılırken uygulayıcı bu mum nasıl yanıyorsa sende benim için böyle yan diyerek aşık olmasını istediği kişinin adını söyler.

Mum önceden ölçülerek yedi eşit bölüm belirlenir mum yanarken ilk bölüm çizgisine gelince mum söndürülür sırasıyla yedi gece böyle devam edilir.

Yedinci günün sonunda eriyen mumdan kalanlar harlı ateşe atılarak yakılır yine aynı sözler tekrarlanır.Böylece sevip aşık olması istenen kişi aşkından yana yana büyüyü yaptıran kişiye gelir.Bu tip işlemleri her seferinde söylüyorum kendi başınıza yapmaya kalkışmayın ağır bedeller ödeyebilirsiniz.

Saç ile yapılan:

Sevilen aşık olması istenen büyü yapılacak kişinin yedi tel saçı alınır.Her saç teli üzerine kırk dokuzar kere ya vedut esması zikredildikten sonra ateşe atılır saç telleri yanarken istenen kişinin büyüyü yapan kişiye aşık olup onun aşkıyla yanması dilenir.Aşık olması istenen kişi koşa koşa büyüyü yapan kişinin yanına gelir.

Bakırla yapılan:

Aşık olması istenen kişinin adı bakır bir levha üzerine kırkbir adet yazılır ve kor ateşe atılır ateş yanarken niyet
içinizden geçirilir.Bunları çok açık yazmayışımın nedeni bilip bilmeyen insanların kullanmasını hasar verip hasar almasını önlemektir.

Gül ile yapıan:

Gül aşkı temsil eder.Bir gülün üzerine duası okunur.ardından Tuncina duası da gülün üzerine okunur.Gül arzulanan kişiye verilir.Gülü isteyen kişinin vermesi yine alan kişinin de istenen kişi olması şarttır.Gülü alıp koklayan kişi verene aşık olur ondan ayrılmak istemez.
Şeker ile yapıan: Bir şeker veya tatlı üzerine açıklamayacağım adette besmele okunur. Yiyecek kimsenin sevmesi aşık olması dilenir.Bu şeker veya tatlı arzulanan kişiye yedirilir.O kimse o andan itibaren büyüyü yapan kişiye karşı sevgi duymaya başlar.Bu büyünün etkisi kısa sürer uzun ve kalıcı değildi.

İncirle yapılan:

Bir adet incir alınır.Üstüne bazı esmalar belli adedte okunur.Sonra aşık olması istenen kişiye bu incir yedirilir.Böylece inciri yiyen büyüyü yapana kalpten bağlanır ondan asla ayrılmak istemez.Bu büyü hayli etkili ve yapılması da kolay bir büyüdür.

Kırmızı biberle yapılan:

Bir kırmızı biberin üzerine açıklamayacağım adette Muselkitabü enzelnahü mübareketen ücüreha fil arzi fiha halidun sözleri okunur.Daha sonra biber ateşe atılarak yakılır. Biber ateşe atılır ve yanarken de filan oğlu veya filan kızı filan benim için bu biber gibi yansın tutuşsun denir. Biber yandıktan sonra yedigün içinde aşık olması istenen kişi büyüyü yapana aşık olarak gelir.

Sicim iple yapılan:

Bir sicim alınır sicimin üzerine açıklamayacağım adette düğüm atılır,her düğüm atılırken aşık olması istenen kişinin adı söylenmeli ve kendisi bu düğüm gibi bana bağlansın demelidir.Bu düğümlü sicim aşık olması istenen kişinin geleceği sırada kapının önündeki paspasın altına gizlenir. O kimse paspasa bastığı an bağlanmış olur. Büyünün etkili olması için sicim varken paspasa ilk ayak basan kişinin aşık olması istenen kişi olması önemlidir.

AŞK BÜYÜLERİ

Karşılığı olmayan aşkların ve terk edilmiş bayan yada erkeklerin tek şansı Aşk Büyüsü.
Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.
Bunun içinde her çareye başvurur. Aşk büyüsü yapanlar yada yaptıranlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.

Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır.
Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.

Böyle bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir, en etkili aşk büyüsü eşin dostun tavsiye ve
anlattıklarından yola çıkılarak seçilir. İnsanlar kendi işlerini kendileri görmek isterler.
Ancak tabiri caizse kaş yapayım derken göz çıkarırlar.

Bazen de bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir. Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır fakat aşk büyüsü nasıl yapılır yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur.

Aşk büyüsü ters etki yapar mı, böyle bir aşk büyüsü tutarmı.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Bulunanlar ise zaten kulaktan kulağa dolma yalan yanlış bilgilerdir.
Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Sevilen kişiyi
kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünkü kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutar mı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır.
Etkili aşk büyüsü tutar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup
yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına
sebep olur. Hatta denilir ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o  formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın
o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların
aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar. Canbar ismi ile
telaffuz edilen büyü, Asya aşk büyüleri içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.
Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir.

Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazen de çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.

Sarmısak BüyüsüEn etkili aşk büyüsü nasıl yapılır:

En etkili aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilen aşk büyüsü,sarmısak büyüsü olarak tanınır.
Sarmısak büyüsü aşk büyüleri içnde en etkili ve kesin sonuç verenlerden olarak yer almışsa da bu aşk
büyüsünü çok az kişi bilir.Aşk büyüsü olan sarmısak büyüsünü yapmak için en ideal saat sabah güneşin
doğmasına on,on beş dakika kala olan saattir.

İşleme başlamadan önce keskin kokulu bir tütsü yakmakta fayda vardır.Bu aşk büyüsüne başlarken önce taze
bir diş sarmısak alınarak uç kısmı bir bıçak ile biraz sivri hale getirilir temiz bir kağıt alınır.Kağıt yağlı cinsten olmamalıdır.Kağıdın emici özelliği olmalıdır. Günümüz koşullarında bir dosya kağıdı bu iş için uygun olacaktır.

Kağıdın üzerine önce sarmısağın uç kısmıyla büyükçe bir daire çizilir,bu dairenin içine aşık olması arzu
edilen kişinin anne adı ile o kişinin adı yazılır şöyle yazmak gerekir;Falanca kızı veya falanca oğlu
falan benim aşkımla yansın,tutuşsun.

Büyükçe okunaklı bir şekilde böyleyazdıktan sonra bu kağıt madeni bir tepsi veya tencere içerisinde yakılır.
Yanan kağıdın külleri iyice karıştırılıp toz haline getirilir.Bu küller arzulanan kişinin evinin kapı
eşiğine,paspası üzerine,kapı kolu üzerine dökülür ve sürülür.

Şayet aşık olması istenen kişiyle görüşme imkanı varsa mesela o kişiye yiyecek içecek bir şey ikram edilirken bu külden parmağın ucuyla hafifce bardağın veya tabağın altına sürülür. Tokalaşırken elde belli olmayacak şekide kül olması faydalıdır bu yöntemler sarmısakla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk etki yapmasını sağlar.

Eski hocaların dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması küllerin ise arzu edilen kişinin oturduğu
mahale serpilmesi dahi büyünün tutmasına yeterli olurmuş.

Sevgiliye Aşk Bağlama

Genel olarak sevgililer yahut sözlü, nişanlı, çiftler farklı nedenler ile ayrılıyorlar. Aşk bağlama havas ebced hesabı ile muhabbet tılsımı yani vefk ve dua tılsımları tütsülenerek hazırlanır ve uygulaması ise asla büyü olmayan bir yöntemle olucaktır terk eden sevgili, sözlü, eş gibi çiftler için yapılır ve ayrıca sizlere önemle bir uyarı yapmayı uygun görüyorum.

Bu tür büyüler sevgili, sözlü, nişanlı, arkadaş, bir diğeri olmadan öteki kişinin eksik olması amacıyla yapılan büyüler. İki kişiden bir diğeri olmadan mutluluk huzuru bulamazlar, adeta nefes alamaz, kendini yarım ve eksik hisseder. Ayrıca bazı sitelerde harmura celbi aşk bağlaması gibi işlemlerden bahsediyorlar aslı astarı olmayan bu tılsımlara itibar etmeyiniz medyum hocam olarak sizlere tavsiyem manevi olmayan bir işlem yaptırmayınız.

Bazı insanlar arayıp hoca efendi bir hoca medyumlar bana işlem yaptı ama mezara göm dedi! gibi sözler duyuyorum böyle şeyler yapmayın zaten böyle şirk işlemler yapanıda yaptıranıda dininden imanından eder din kutsaldır helede islam dini birlere kur’an gibi büyük bir lütufla verilmiştirki dertlerimize derman dua’lar vardır sevdiğiniz sizi siz gerçek bir vefk sahibi olarak ayrıcalıklı olun ve istediğiniz amaca ulaşın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sevgi Büyüleri (5 Yorum)

  1. Sevgilimle sözlendiğimiz günden beri benle çok az konuşmaya başlamıştı. Aramıyor ve telefonu açmıyordu. Sürekli bi bahane buluyordu. konuştuğu zaman da sürekli kavga ediyorduk. düğün tarihine 9 ay vardı ama o zamana kadar sürdüremezdik bu ilişkiyi. Sonunda medyum zeynel HOCANIN numarasını buldum internetten. Hemen kendisi bir muska yazdı ve sorun çözüldü. Şimdi 2 aylık mutlu bir evliliğimiz var hocamız sağolsun allah bozmasın

  2. Son birkaç aydır haftada 3 4 defa uykularımdan sıçrayarak uyanıyordum sonrada tekrar yatamıyordum. Kafama taktığım birşeyler yoktu ama hep huzursuzdum neden olduğunu bilmiyordum. Googledan medyum zeynelin numarasını bulup görüştüm yapmamı söylediği şeyleri yaptım. Şimdi hiçbir şeyim kalmadı bebek gibi yatıyorum günlerdir. Çok sagolun hocam

  3. Eşimle evlendiğimiz günden beri evin içinde sürekli bi sıkıntı içerisindeydik. hep huzursuzduk. sürekli annemlere gidiyorduk eve sadece uyumak için geliyorduk. Annemin komşusu durumu anlayıp medyum zeynelin numarasını verdi . Görüşüp zeynel hocaya bakım yaptırdık. Yönlendirmesi sayesinde yatak odasındaki gardolabın içinde muska olduğunu bulduk. Kesin kaynanam yapmıştır. medyum zeynel hocanın yaptığı rahmani bir çalışmadan sonra huzurumuz yerine allaha çok şükür.

  4. merhaba, ismim şahsenem, 27 yaşında nişanlıyım. İki ay önce nişanlım nişan atarak beni terk etti. Tavsiyeler üzerine medyum zeynel hocaya gittim, yaptığımız işlemler sonrasında nişanlım bana geri döndü. Kesinlikle tavsiye ediyorum denemelisiniz

  5. 3 yıllık evliyim. Özellikle doğum yaptıktan sonra eşim eve gelmez olmuştu, sürekli arkadaşlarımlayım diyor bir türlü benimle ve çocuğumuzla ilgilenmiyordu. Dha önceden medyum zeynel hocamıza giden bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine kendisine başvurdum, kocama bir bağlama işlemi yaptık. Şu an çok memnumum, kocam tekrar bana ilgi gösteriyor.

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]