ASTROLOJİ


EĞİTİM

EĞİTİM ANALİZİ Eğitim Analizi size aslında kim olduğunuzu ve hayattan ne istediğinizi gösteren en çok tercih edilen, doğru ve güvenilir bir analizdir. Kendi hayatınızı planlamadan..
ASTROLOJİ TÜRLERİ16 Nisan 2016

TİCARİ (FİNANSAL)

İş ve Kariyer anlamında önümüzdeki günlerde ve hatta aylarda sizi neler bekliyor, iş dünyasında atılım tarihleri, iş ortaklığı,nönemli belgelerin imzalanması, borsa ve ekonomi hakkındaki her..
ASTROLOJİ TÜRLERİ16 Nisan 2016

HUKUK

Hakkınızı aramak için hukuki yardıma ihtiyaç duyarsınız. Böyle bir durumda bir hukukçudan yardım alırsınız. Hukukçu sizi savunurken çeşitli olumsuz durumlar ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir, avukatınızın karşılaştığı..
ASTROLOJİ TÜRLERİ16 Nisan 2016

ASTRO KARTOGRAFİ

AstroCartoGraphy Batı Astrolojisi içinde sonradan kullanılan ve merak edilen bir yöntemdir. Kişi nerede yaşamalı, yaşayacağı yer coğrafi olarak nerede olmalı, hangi bölgede mutlu olur, hangi..
ASTROLOJİ TÜRLERİ16 Nisan 2016

TIBBİ (MEDİCAL)

  MEDİKAL DANIŞMANLIK Geleceğiniz hakkında size olumlu bir şekilde yön verecek olan bu bakımı yaptırmak için ilk adım aşağıda başlıyor. Hayatınızı ertelemeyin. Bu önemli şansı..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016

MUNDANE (DÜNYA)

Astroloji, yeryüzünün en eski, ama günlük yaşamın içinde en fazla yer alan konulardan biri… Amazon ormanlarından Grönland’a, Çin’den Afrika’ya, dünyanın her yerinde “yıldızların dili”, her..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016

SEÇİMSEL (ZAMAN)

Astrolojide öngörüm yapmak üzere kullanılan bildik bir yöntem vardır. Güneş dönüşü adı verilen bu teknikte kişinin önündeki bir yıl yada yıllar içinde önüne çıkabilecek olayları..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016

SİNASTRİ (UYUM)

İLİŞKİ ANALİZİ Hayatınıza olumlu bir şekilde yön verecek olan bu analizi yaptırmak için ilk adım aşağıda başlıyor. Hayatınızı ertelemeyin. Bu kişi hakkında bilmediğiniz bir çok..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016

HORARY (SORU)

Horary Astroloji(Gökyüzü Zamanı) Horoskopu olgunlaşan şimdiki zamanın geleceğe dönüşüm gücünü yansıtır. Batıda Horary, doğuda Prasna Tantra ismi ile geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Kökleri Mezopotamya,..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016

NATAL (DOĞUM)

Güneş Horoskopu (Solar Return Chart) ; Her yıl doğum gününde Güneş’in doğum haritasındaki (natal) Güneş pozisyonunda olduğu için hazırlanmakta olan yeni bir doğum haritasıdır. örnek..
ASTROLOJİ TÜRLERİ11 Nisan 2016
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]