ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ


EZOTERİK ASTROLOJİ

  Astroloji, günümüzde, kişisel dünyevi işlerden ruhsal gelişime kadar çok geniş bir yelpaze içerisindeki kavramlara odaklanan ekollere sahiptir. Bütünleşme ve birliği sağlamaya çalışan psikolojik astroloji..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ11 Nisan 2016

KIZILDERİLİ ASTROLOJİSİ

Zodyak Kuşağını eskiden beri tanıyanlar ve gökyüzünün büyülü bilgeliğini yetkin bir şekilde kullananların başında Kızılderililer gelir… Kızılderililer, Zodyak Kuşağını bir Şifa Çemberi olarak tanımlarlar ve..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ11 Nisan 2016

KATARCIK ASTROLOJİSİ

Katarci Astroloji erken dönem yunan astrolojisi olarak adlandırılabilir. Bu Astroloji türünde özgür irade değil, kişinin doğum anında aldığı özellikler işlenir. Katarche kelime anlamı başlangıç demektir...
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ11 Nisan 2016

KABALİSTİK ASTROLOJİSİ

Kabalistik astroloji bilinen en eski ve en yaygın astronomi uygulamasıdır. Kabalistler tarafından yapılan gezegen ve yıldız çalışmaları bize gerçek bir bilimi sunar. Bu çalışmalar sayesinde..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ11 Nisan 2016

TİBET ASTROLOJİSİ

Tibet-Moğol astrolojisi çalışmaları pek çok konuyu ele alır. Çoğu kimse astrolojinin yıldız haritalarının hesaplanması ve yorumlanmasından ibaret olduğunu düşünür; Tibet-Moğol astrolojisi çalıştığınız zaman bunu da..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ11 Nisan 2016

MISIR ASTROLOJİSİ

Mısırlıların da kendine özgü evren bilimleri vardı. Ancak Mısırlıların astronomik gözlemleri büyü ya da geleceği öngörme amaçlı kullandıklarına ilişkin hiçbir kanıt yok. Mısırlılar düzgün ve..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ9 Nisan 2016

URANYEN ASTROLOJİSİ

  Uranyen Astroloji, Alman matematikçi ve astrolog Alfred Witte tarafından, 20 yüzyılın başında geliştirilen ve başlangıçta Hamburg Tekniği olarak tanınan bir astroloji tekniğidir. 1900’lerin başında..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ9 Nisan 2016

MAYA ASTROLOJİSİ

Maya astrolojisi ile ilgili söylenebilecek ilk şey aslında astroloji kelimesinin ona yakışmadığıdır. Şu aşamada ona “Maya astrolojisi” diyeceğiz. Aslında Maya sisteminin astronomik döngülerle ve fiziksel..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ9 Nisan 2016

BABİL ASTROLOJİSİ

Babilli din adamları gök cisimlerinin devinimlerini okumada, kralların yazgılarını, hava durumunu öngörmede büyük “beceri” kazanmışlardı. Ay ve Güneş tutulmalarını, kuyruklu yıldızları, kurban edilen hayvanların iç..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ9 Nisan 2016

TÜRK ASTROLOJİSİ

Türk astrolojisi aslında Karaçay beyliğinden bize kalan belki de en eski astroloji sistemidir. Türk Astrolojisinin temeli Mu kıtasına dayanır. Fakat Mu kıtası çok hızlı bir..
ASTROLOJİ ÇEŞİTLERİ9 Nisan 2016
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]