BAKIM FORMLARI


YILLIK ASTROLOJİ ANALİZİ

Astroloji Yıllık Analiz Yorumları İçinde bulunduğunuz günden sonraki 365 günün yorumları… Önümüzdeki günlerde başınıza neler gelebileceği, ruhsal ve fiziksel durumunuzun nasıl olacağını görebilirsiniz. Astroloji Yıllık..
BAKIM FORMLARI7 Nisan 2016

Astroloji İlişki Analizi Yorumları Özel hayatımızda çoğumuz acı ve mutlu anlar yaşarız sevdiğimiz insandan çeşitli sebepler ile ayrılmak zorunda kalırız. Bir süre sonra belki tekrar..
BAKIM FORMLARI7 Nisan 2016

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Bu yöntem genel anlamda kişinin temel özelliklerini, çevresinde nasıl göründüğünü, maddi koşullarının nasıl olduğunu, hangi hastalıklara daha çok yatkın olduğunu, sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkartmak..
BAKIM FORMLARI7 Nisan 2016

HORARY (SORU) ANALİZİ

Hayatınız hakkında size yön verecek olan bu bakımı yaptırmak için ilk adım aşağıda başlıyor. Hayatınızı ertelememenizi ve bu önemli şansı kaçırmamak için bir an önce..
BAKIM FORMLARI6 Nisan 2016

HUKUK DANIŞMANLIĞI

ASTROLOJİ HUKUK DANIŞMANLIĞI BİLGİLERİ Hakkınızı aramak için hukuki yardıma ihtiyaç duyarsınız. Böyle bir durumda bir avukattan yardım alırsınız. Avukatınız sizi savunurken çeşitli olumsuz durumlar ve..
BAKIM FORMLARI5 Nisan 2016

TİCARİ DANIŞMANLIK

Birlikte çalıştığınız kişileri daha iyi tanımanız için, bu yöntem biçilmiş kaftandır. Ortağınızın geleceği hakkında bir fikriniz var mı? Finans müdürünüzün ruh sağlığı bu işin yükünü..
BAKIM FORMLARI4 Nisan 2016

UYGUN ZAMAN ANALİZİ

Değerli Danışanımız, Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan metafizikshop.com web sitemize yönlendiriliyorsunuz. Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve..
BAKIM FORMLARI4 Nisan 2016

ASTROLOJİ MEDİKAL DANIŞMANLIK

Medikal astroloji, insan vücudunun işleyişiyle ilgilenen astroloji dalıdır. Yetkin bir medikal astrolog, bir kişinin doğum haritasını analiz ederek, o kişinin vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,..
BAKIM FORMLARI4 Nisan 2016

ASTROLOJİ EVLİLİK DANIŞMANLIĞI

Evlilik Hazırlıkları Öncesi Astrolojiye Danışmaya Ne Dersiniz? Hayatinizin belki de en önemli günü olan düğününüze heyecan ve heves ile hazırlanıyor, tüm detayları büyük bir dikkatle..
BAKIM FORMLARI4 Nisan 2016

REKTİFİKASYON

REKTİFİKASYON (Doğrulama) Doğum tarihi, gün-ay-yıl olarak ve saati maksimum 2 – 3 saat aralıklı olarak belli ise, “Rektifikasyon” yöntemi ile doğum saatinizi bularak, istediğiniz raporu..
BAKIM FORMLARI4 Nisan 2016
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]