Genel Konular


Zeynel Eroğlu Hoca kimdir?

İyi bir medyum arayışı içerisinde olan kişilerin ilk olarak karşılaşacak olduğu medyumların başında medyum Zeynel Eroğlu gelmektedir. Haliyle de insanlar neden bu kadar önem taşıyor..
Genel Konular6 Haziran 2017

Medyum Zeynel Eroğlu

İyi bir medyum arıyorsanız kesinlikle ilk adresiniz medyum Zeynel Eroğlu olmalıdır. Zeynel Eroğlu bugüne kadar özellikle büyü bozma işlemlerinde ki üst düzey başarıları ile kendisini..
Genel, Genel Konular30 Mayıs 2017

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca

Büyü bozma işlemi, vefk hazırlama işlemleri, muska hazırlama ya da tılsım hazırlama konusunda insanların en iyi medyumlar ile çalışmak istemesi kadar doğal bir durum yoktur...
Genel Konular12 Mayıs 2017

Tütsü Yakmak

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de tüt yakmak oldukça fazla kullanılan bir ritüeldir. Bu tütsülerin çeşitleri, yakılacak ortama ve kişiye göre farklılıklar gösterir. Tütsü yakmak,..
Genel Konular27 Mart 2017

Nazar Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Nazar olduğu nasıl anlaşılır sorusuna vereceğimiz ilk yanıt, uyku halidir. ne kadar uyursa uyusun hiç uymamış gibi uyumak ister. Çok zor uyanırlar. Bulduğu her fırsatta..
Genel Konular22 Mart 2017

Nazar değmesi nasıl anlaşılır?

Nazar değmesi nasıl anlaşılır? İlk göze çarpan belirti, elinin değdiği her şeyin kırılması ya da bozulmasıdır. Evde ki eşyalar durduk yere bozulur. Takıntı durumunun oluşmasıdır...
Genel Konular18 Mart 2017

Nazar değdiği nasıl anlaşılır?

Nazar değdiği nasıl anlaşılır? İlk olarak sürekli bir uyuma isteğinin olmasıdır. Sürekli olarak esner ve hiç uyumamış gibi hisseder. Negatif düşüncelere kapılır ve her şeye..
Genel Konular14 Mart 2017

İfrit musallatı belirtileri

Bugün insanlar birçok yerde okuduğunda bahsedilen ifrit terimini birçok yerde duyar ve doğal olarak bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu terimin kullanılması durumunda..
Genel Konular5 Mart 2017

Esnemek Nazar Belirtisi midir?

Nazar konusunda sizlere gerekli olan bilgileri vermek için bu yazıyı yazmış bulunmaktayız. Günümüzde merak edilen şeylerin başında nazar değmesi nasıl anlaşılır gelmektedir. Nazar değmesi konusunda..
Genel Konular3 Mart 2017

Yıldızname ve Havas Kursu

Yıldızname eğitimi alacak olan kimsenin astrolojik anlamda bazı bilgilere aşina olması ve astrolojiyi oldukça yakından takip etmesi gerekir. Ayrıca bunun yanında matematik ve ebced hesabı,..
Genel Konular, Yıldızname22 Şubat 2017
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]