İstanbul


Zeytinburnu Medyum

Tarihin en eski zamanlarından bu yana ilgi çeken semt, bu coğrafya üzerinde yaşayan her medeniyet tarafından önem verilen bir bölge olmuştur. Zeytinburnu, bugün de bu..
İstanbul19 Ağustos 2015

Üsküdar Medyum

İstanbul ‘un en çok ilgi çeken ve nüfus yoğunluğu ile de bunu kanıtlayan semti Üsküdar, insanların hayatları ile ilgili sorunlarında destek sağlayabilecek olan pek çok..
İstanbul19 Ağustos 2015

Ümraniye Medyum

Ülkenin en büyük nüfus yoğunluğuna sahip ve en çok kültürünü bir arada barındıran İstanbul, kalabalık nüfusu ile bunun oranında medyuma sahiptir. Yani hemen hemen her..
İstanbul18 Ağustos 2015

Sultangazi Medyum

İstanbul gibi büyük bir şehrin her sokağında bir medyumla karşılaşabilirsiniz. Özellikle Sultangazi gibi gelişen ve büyüyen bir semtte gidebileceğiniz pek çok medyum söz konusu. Medyumluk..
İstanbul18 Ağustos 2015

Sultanbeyli Medyum

Kalabalık bir kent olan İstanbul’un hemen hemen her semti, çok sayıda medyuma ev sahipliği yapar. Kentin kozmopolitan yapısı, semtlerin kültürel çeşitliliğini de etkilemektedir, medyum arayışlarına..
İstanbul18 Ağustos 2015

Şişli Medyum

Medyum olmak, pek çok insanın sandığının aksine olağanüstü özellikler gerektirmez. Önemli olan bu alanda yetenek sahibi olmak, bilgi sahibi olmak ve eğitim almış olmaktır. Geçmişin..
İstanbul18 Ağustos 2015

Sarıyer Medyum

Medyumluk, sanılanın aksine hem eğitim hem de yetenek isteyen bir iştir. Yani sadece yetenekli olduğunu iddia eden bir medyum sizin için doğru seçim olmaz. Gerekli..
İstanbul18 Ağustos 2015

Küçükçekmece Medyum

Dünyada medyumluk çok büyük bir alana sahiptir. Her ülkede her şehirde pek çok medyum izinli ya da izinsiz olarak hizmet veriyor. Ülkemizde de durum bundan..
İstanbul18 Ağustos 2015

Kartal Medyum

Medyum ihtiyacı, günümüzde pek çok insan tarafından dile getirilen bir durumdur. Sahtekârlardan ziyade, bu işi gerçek anlamda icra eden isimlere olan ihtiyaç büyüktür. Adına medyum..
İstanbul18 Ağustos 2015

Kâğıthane Medyum

Bugün hemen hemen herkes medyum nedir, neler yapabilir ve hangi hizmetleri sunabilir gibi soruların cevaplarını biliyor. Ancak art niyetli kişiler, bu konuda sıkıntı çıkarabiliyor ve..
İstanbul18 Ağustos 2015
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]