Videolar


Adet Kanı Büyüsü Nedir

Bir çeşit papaz büyüsü olarak günümüzde yapılan adet kanı büyüsü oldukça etkili ve kuvvetli büyü çeşitleri arasında yerini alır. Kadınların erkekler için uygulattıkları büyü çeşitlerindendir. Genellikle..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Cinler Aracılığıyla Mı Yapılır

Büyü cinler aracılığıyla mı yapılır sorusu birçok kişinin kafasını kurcalayan sorular arasında yerini alır. Büyü yapabilmek için birtakım yetenek ve güçlere sahip olmak gerekir. Önüne gelen..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Çeşitleri Nelerdir

Büyü nedir, büyü çeşitleri nelerdir, en etkili ve kuvvetli büyüler hangileridir gibi sorular hemen herkesin kafasındaki sorulardan sadece bir kaçıdır. Çoğu insan büyünün bir hurafeden..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Günah mıdır

Büyü Günah mıdır? büyü yapmak, büyü yaptırmak neden günahtır? Hangi büyüler günah hangi büyüler günah değildir gibi sorular birçok kişinin sorduğu soruların başında gelir. Çünkü..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Kaç Günde Yapılır ve Etki Eder

Yapılan her büyünün kendine özgü kullanılan malzemesi ve çalışmaları bulunur. Büyü kaç günde yapılır ve etki eder konusunda yapılan büyünün türü ve malzemesi çok önemlidir...
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Hastalık Yapar Mı

Büyü, bir takım varlıkların kullanılarak kişinin enerji yoluyla insanları etkisi altına almasıdır. Bu etkiler iyi yönde olabildiği gibi kötü etkiler için de yapılmaktadır. Bu yüzden..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyülerin etkisi oldukça çeşitlidir. Yapılan büyünün türüne göre bu etkiler çeşitlilik gösterir. Birçok kişi büyü nasıl anlaşılır konusunda merak içindedir. Kişide herhangi bir tıbbi hastalık neticesinde oluşan..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü, kişilerin hayatını etkileyen, kişinin dengesini bozan bir olaydır. Son derece tehlikeli büyüler olabileceği gibi kişinin iyiliği için de yapılan büyüler vardır. Ancak kötü büyülere..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Nasıl Yapılır

  Büyü, yüzyıllar boyunca insanların ilgisini çekmiş, büyü nasıl yapılır sorusu her insanın merak ettiği konuların başında gelmiştir. İnsanların gizemli olaylara karşı duyduğu merak çoğu zaman..
Videolar19 Nisan 2016

Büyü Ne Zaman Yapılır

Her büyünün kendine has özellikleri ve yapılması için belirli bir zamanı vardır. Büyü ne zaman yapılır sorusu ise büyü alemini merak eden birçok kişinin cevabını..
Videolar19 Nisan 2016
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]