AŞK BÜYÜSÜ


AŞK BÜYÜSÜ

AŞK BÜYÜSÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER…

En çok merak edilen, en çok sorulan ve en çok rağbet gören uygulama ve işlem… Adına her ne kadar Büyü denilse de Aşk gibi sonsuz sevgi içeren bir duyguyu barındırır içinde… Evet Aşk Büyüsünden söz ediyorum.

Uğruna şiirler yazılan, romanlar kaleme alınan ve müzikler yapılan Aşk, iki cinsin birbirine duyduğu tarifi imkansız soyut kavramdır. Gerçek aşkın ne olduğu konusunda günümüzde bile hala birçok yorum yapılırken insanların hoşlandıkları veya karşı cinse duydukları aşk adı altında ki bağlılık, bir süre sonra saplantı haline dönüşebilmektedir.

Bu saplantı iradesi zayıf ve bilinçsiz insanların zihninde kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Her insan bir başkasına aşık olabilir. Bu insanın kendi içerisinde yaşadığı engellenemez özgürlüklerden bir tanesidir. Yalnız bahsettiğimiz üzere zamanla beyinde saplantıya dönüşen bu duygu, ulaşamayacağımız veya tek taraflı duyguların yaşandığı durumlarda mutlu sonu yaşamak adına insanı farklı yönlere itebilir. Öte yandan sizinle ilgilenen kişilerin sayısı ne kadar çok ise, mutluluk kat sayınız da o kadar fazladır. Karşınızda çok hoşunuza giden bir kadın veya bir erkek olabilir. Fakat onun düşüncelerini bilememek, sizi ona karşı açılmaktan korkmaya iter. Bu durumda son çare olarak birçok insanın aşk büyüsüne başvurması kaçınılmazdır. Hoşlandığınız kişi ve kişilerin size âşık olması için uygulanan çok farklı dua yöntemleri bulunmaktadır. Hızlı ve kalıcı olarak sonuçlanması için tüm kalbinizle bu yönteme inanmanız gerekmektedir. Aşk büyüsü ile sevdiğiniz insanla ömür boyu mutluluğu yakalayabilirsiniz, gözü sözden başkasını görmez ve tek sizi sever. Hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık etmek için farklı türde büyüler bulunmaktadır.

Aşk büyüsü denildiğinde ilk akla gelen şey ayrılan çiftler, boşanmak üzere olan çiftler ve daha birçok kimsenin aşk ile sevdiği insanı bağlamak önceliğidir. Elbette bu genelde hayırlı işler yapan insanların aklına gelerek uygulanır. Bazı zihinsel saplantı durumlarında karşısındakinin rızası olmadığı halde aşk büyüsü yapan kimselerin tek taraflı mutluluğu sonsuza dek kendisi farkında olmasa dahi sürecektir. Aşk büyüsü yaparak karşısındaki insanı kendine bağlayan insanların ilk düşünmesi gereken şey, o kişinin rızasının olup olmadığıdır. Diğer türlü bencillikle yapılan aşk büyüleri kötü sonuçlar doğurabildiği gibi karşınızdaki insanın da hayatını çalmanız anlamına gelir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk Büyüsü son yıllarda en çok istenen, en çok rağbet olunan ve sıklıkla sorulan konuların başında gelir. Aşk Büyüsü herhangi bir sebepten dolayı ayrılan ve terk edilen kimselerin oldukça fazla başvurduğu yöntemlerden birdir. Aşk Büyüsü sadece bir tane değildir. Günümüzde aşk büyüsünün uygulanma şekilleri o kadar fazladır ki, yapılış tarzına ve yapan kimseye göre Aşk Büyüsünün tutma olasılığı vardır.

Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister. Bunun içinde her çareye başvurur. Aşk Büyüsü yapanlar yada yaptıranlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu Aşk Büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için Aşk Büyüsü yapmak biçare aşığın son umududur. Böyle bir durumda en etkili Aşk Büyüsü tercih edilir, en etkili aşk büyüsü eşin dostun tavsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir. İnsanlar kendi işlerini kendileri görmek isterler. Ancak tabiri caizse kaş yapayım derken göz çıkarırlar.

Bazen de bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir. Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır…

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Etkiler…

Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?

Aşk büyüsü ters etki yapar mı, böyle bir Aşk Büyüsü tutar mı?

Biraz düşünmek lazım…

Aşk Büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Bulunanlar ise zaten kulaktan kulağa dolma yalan yanlış bilgilerdir. Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünkü kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk Büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutar mı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur. Hatta denilir ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

Tagged with:
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]