ASTRO KARTOGRAFİ


AstroCartoGraphy Batı Astrolojisi içinde sonradan kullanılan ve merak edilen bir yöntemdir. Kişi nerede yaşamalı, yaşayacağı yer coğrafi olarak nerede olmalı, hangi bölgede mutlu olur, hangi bölge de para kazanabilir ve hatta hangi bölgede aşkı bulabilir.

Astro Kartografi Analizi ile Kazanacaklarınız:
Nerede yaşamanız gerektiği,
Nerede mutlu olabileceğiniz,
Tatil için nereye gitmelisiniz,
İş ve ortaklık için nerede başarılı olursunuz,
Aşk ve evlilik için hangi şehir size uygun,
Çocuklarınız için hangi ortam daha uygun,
Kısacası; Kariyer, Mükemmel ilişki, İyi bir eş ve Para konularında Astro Kartografi Analizi yaptırabilirsiniz…
Astrokartografi, özellikle Batı da astrologların kullandıkları müthiş bir yöntem.
Danışanlarımızın doğum haritalarını çıkarırken özellikle nereye gitmeliyim sorusuna, asto kartografi kullanarak cevaplar verir ve rapor haline getirerek kendilerine sunarız.
Örneğin; tayini ve atama isteyen bir danışanımızın haritasını yorumlarken, hangi zamanların bu isteğe uygun olacağını ve seçim aşamasında hangi şehirlerin ya da bölgelerin kendisine şans ve para getireceğini söyleyebiliyoruz.
Özellikle eş, iş ve evlilik anlamında kullandığımız astro kartografi yöntemi, aynı zamanda seminer, düğün ve özel gün ve yemekler için de adres belirlemeye oldukça yardımcı olan bir uygulama şeklidir.

Dilediğiniz bir seçenek ile ödemenizi yaptığınızda istediğiniz Analiz Formunu doldurarak bize ulaşmış olacaksınız.
Bakımınız yapılarak Analiz Formunu doldururken verdiğiniz mail adresine yorumlarınız gönderilecektir. Tercih ettiğiniz Analizin size ulaşması yoğunluğa bağlı olarak bir kaç gün sürebilir. Bu nedenle acele etmeyiniz. Ancak çok aceleniz varsa özel bir durum söz konusu ise ayrıcalık talebinde bulunabilirsiniz. Elbette mazeretinizi belirtmek durumundasınız. Biliyoruzki herkes bir an önce yorumlarını almak ister.

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan www.bakimistekformu.comweb sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Aşağıda bulunan linkteki Formu doldurarak Medyum – Astrolog Zeynel EROĞLU’na Ulaşabilirsiniz…

ASTRO KARTOGRAFİ ANALİZ FORMU

Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmediğinizi yazınız.

Lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı UNUTMAYINIZ…

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri.
Adres: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul

Kurumsal Numaralarımız

GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77

E-Mail:  [email protected]

Bir önceki yazımız olan TIBBİ (MEDİCAL) başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]