Bağlama Büyüsü


Bağlama Büyüsü

Dünya üzerinde her milletten insanın kabullendiği bir gerçektir aşk. Bir kişinin başka bir kişiye gönülden bağlanmasına aşk denir.

Bilim adamlarının araştırmaları sonucunda aşık olan kişinin vücudunda hormonsal bir değişme gözlemlendiği ortaya çıkmıştır. Aşık olan kişilerde ki bu değişim hareketlerine de yansır.

Bilim adamları aşık olan her on kişiden sadece birinin aşkın insan üzerindeki fiziksel değişimleri göstermediğini saptamıştır. Günümüz toplumlarında sosyal ağların çok fazla gelişmesi ve her insanın birbiriyle rahatlıkla konuşma ve görüşme olanağının artmasıyla insanlar konuştukları kişilere daha çabuk aşık olabilmektedirler.

Hal böyle olduğunda karşıdaki kişiden karşılık bulamayan insanların en büyük tercihlerinden biri de aşk büyüsüdür. Aşk Büyüsü genel olarak ele alındığında aşık olduğu kişiden aynı karşılığı bulamayan birinin başvurduğu çare olarak algılanmamalıdır.

Her kesimden insanın farklı şekillerde sıkıntıları olabilir ve bu sıkıntıların en büyüğü aşktır. Genellikle yeni evli veya çok yıllık evli çiftlerin başvurduğu bir yöntem olan aşk büyüsü evlenmeden önce birbirlerine son derece aşık olan çiftlerin dünya evine girdiklerinde aslında yasak olan şeylerin cezbetmesi diye nitelendirilen durumları yaşamaları sonucunda çiftlerden birinin diğerine olan ilgisinin azalmasıyla yuvasının dağılmasını istemeyen kişiler tarafından başvurulan bir yöntem olan aşk büyüsü çok yıllık evli çiftlerde birbirlerinden sıkılma diye adlandırdığımız durumlarda da karşımıza çıkabilir.

Bağlama büyüsü yapılan kişinin gözü kimseyi görmez ve de hareketlerinde değişiklikler gözlemlenir.

Tagged with:
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]