Büyü Çeşitleri Nelerdir


Büyü nedir, büyü çeşitleri nelerdir, en etkili ve kuvvetli büyüler hangileridir gibi sorular hemen herkesin kafasındaki sorulardan sadece bir kaçıdır. Çoğu insan büyünün bir hurafeden başka bir şey olmadığını düşünür. Ancak bu doğru bilinen bir yanlıştır. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de yeri açık ve net olarak belirtilen büyü, dinimiz tarafından yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Ancak şeytanın birtakım oyunları ve Allah’ın izin verdiği kadarıyla şeytanın bir takım yardımcıları insanları yoldan çıkarmak için büyüleri kullanmaktadır.

Yüzyıllar boyunca insanlar, büyülerin etkilerini kullanarak insanlar üzerinde bir takım güçlere sahip olmak istemiştir. Bunun yanında şeytan ve cinlerin yardımı ile de büyücü olarak tabir edilen insanlar, birçok kimseyi etkilerine alarak kendilerine bağlamış ve yoldan çıkarmışlardır. İyi büyüler ve kötü büyüler olmak üzere büyü çeşitleri yapılış amaçlarına göre ayrılırlar.

Büyü yapmak, kötülük amaçlı olabileceği gibi iyilik amacı ile de yapılır. Özellikle eşleri ayırmak için kullanılan büyülerden biri domuz yağı büyüsüdür. Bu büyü ile eşlerin arası açılır ve zamanla eşler birbirlerini görmek istemez, birbirlerine katlanamaz hale gelir ve nihayetinde beklenen gerçekleşir.

Yapılan papaz büyüsü, büyü yapılan kişinin kayıtsız şartsız büyüyü yapan kişiye bağlanması için yapılır. Papaz büyüsü, kişiye zarar vermek adına yapılabildiği gibi seven insanları birleştirmek için de yapılabilir.

Yaşı gelen, evlilik çağına gelmiş kişiler bazı nedenlerden ötürü evlenemeyebilir. Böyle bir durumda evlilik büyüsü yapılarak kişilerin evlenmesi için önünde bulunan engellerin kaldırılmasına çalışılır.

Yapılış amaçlarına göre birçok büyü çeşidi vardır. Önemli olan bu büyü çeşitlerinin doğru kişiler tarafından yapılmasıdır. Bazı büyüler vardır ki yanlış kişiler tarafından ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılması tehlikelidir. Bu yüzden her zaman büyüler konusunda tecrübe sahibi olmuş, büyülerin etkilerinden ve nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgisi olan kişilerden yardım almanız çok önemlidir. Her büyünün kendine has yapılma tekniği ve kullanılan malzemeleri vardır. Bu malzemelerin doğru şekilde yapılacak uygulama ve çalışmalar sonucunda etkisini göstermesi beklenir.

Büyü çeşitleri ve daha fazlası için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek tüm bilmek istediklerinizi öğrenebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Günah mıdır başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]