Büyü Cinler Aracılığıyla Mı Yapılır


Büyü cinler aracılığıyla mı yapılır sorusu birçok kişinin kafasını kurcalayan sorular arasında yerini alır. Büyü yapabilmek için birtakım yetenek ve güçlere sahip olmak gerekir. Önüne gelen herkes büyü yapamaz. İnsanın enerji yoğunluğu oldukça büyüktür. Bu enerji sayesinde insan vücudu ve beyin fonksiyonları düzenlenerek kişini hayatı devam eder. Bazı kişiler istemedikleri insanların bu enerji seviyesini düşürmek, hayatını alt üst etmek için bir takım aracılarla birlikte büyü yöntemine başvururlar.

Hemen her türlü konuda büyü yapmak mümkündür. Her ne kadar kötülük amaçlı büyüler yapılıyor olsa da iyilik amacıyla yapılan büyüler de vardır. İyi büyüler, Havas ilminin kullanılarak yapıldığı büyülerdir. Bu büyüler sayesinde kişinin hayatındaki zorluklar, kötü etkiler yok edilmeye çalışılır. Ancak Havas ilmi ile yapılan uygulamalar için büyülerde olduğu gibi çeşitli materyaller ve cinler kullanılmaz.  Yapılış amacına göre büyü çeşitleri belirlenir. Bir kişinin işini bozmak, aile düzenini alt üst etmek, insanları birbirine düşürmek, kişilerin dilini bağlamak, gözünü bağlamak ya da farklı sebeplerle birçok büyü çeşidi yapılabilir.

Büyülerin etkilerini birçok kişi merak eder ve bu konuda nasıl korunabileceklerini bilmek isterler. Büyülerin etkilerinden korunmak için ilk önce yapılması gereken ne tür bir büyünün etkisinde olduğunuzu bilmenizdir. İlk önce bunu çözümlemeli ardından nasıl bir tedavi yönteminin uygulanması gerektiği araştırılmalıdır.

Büyü ve cin ilişkisi oldukça önemlidir. Büyüler, sadece bazı materyaller kullanılarak yapılmaz. Bu materyallerin kullanımı yanında cin ya da bir takım hadimler kullanılarak büyü yapılır. Cinler, insanlar gibi doğar, ürer ve ölürler. Ancak insanlardan ayrılan bir takım özellikleri vardır. İnsanlardan çok daha hızlı hareket edebilirler ve Allah’ın izin verdiği kadarıyla bazı bilgilere de sahiptirler. Çok uzun ömürlü oldukları için insanların hayatlarında olup bitenleri Allah’ın izin verdiği kadarıyla bilirler.

Büyü ve cinlerle ilgili daha geniş bilgi almak, büyülerin etkilerini ve nasıl korunmanız gerektiğini öğrenmek için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz. Kafanıza takılan soruların cevapları için 0212 594 25 77 / 0533 594 25 77 numaralı telefonlardan ya da www.zeyneleroğlu.com.tr / www.medyumca.com ya da zeyneleroğ[email protected] mail adreslerinden ulaşarak sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Çeşitleri Nelerdir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]