Büyü Kaç Günde Yapılır ve Etki Eder


Yapılan her büyünün kendine özgü kullanılan malzemesi ve çalışmaları bulunur. Büyü kaç günde yapılır ve etki eder konusunda yapılan büyünün türü ve malzemesi çok önemlidir. Bunun yanında büyünün doğru şekilde yapılması ve büyüyü yaptıran kişinin inancının yüksek seviyede olması büyünün daha çabuk tutmasına vesile olacaktır.

Büyü dünyası çok çeşitli ve bu çeşitlilik içinde oldukça geniş bir yere sahiptir. Büyünün gerçekleşmesi için doğru kişiler tarafından yapılması gerekir. Konusunda uzman, tecrübe sahibi olmuş, büyüler hakkında yeterli derecede bilgiye sahip kişilerce yapılmalıdır.

Büyülerin hangi niyetle yapılıyorsa büyünün gerçekleşmesi de bu niyete göre değişir. Her büyünün sadece gerçekleşme zamanı değil belli yapma zamanları da vardır. Bu zamanların dışında yapılacak bir büyü etkisini kaybeder. Büyü yaptırmak için tecrübesiz, herhangi bir bilgiye sahip olmayan yetersiz kişilerden destek alınmamalıdır. Bunun sonuçları hem maddi hem de manevi yönden çok olacaktır.

İnsanların çoğu özellikle bazı konularda çaresiz kalan insanlar, en son çare olarak büyü yoluna başvurur. Ancak büyü nasıl yapılır, büyünün etkisi kaç günde belli olur, büyü ömür boyu sürer mi, büyünün tutma süresi nedir gibi sorular büyüden yardım almak isteyen birçok kişinin kafasındaki soruların başında gelir. Yapılan büyülerin etkisi kişiden kişiye değişiklik gösterir. İradesi zayıf olan kişiler büyüden daha çabuk etkilenirken, kuvvetli iradeye sahip kişiler çok daha uzun zamanda etkilenmektedir. Büyü yapma zamanı ve büyünün gerçekleşme zamanı farklılık gösterir. Burada büyünün hangi niyetle yapıldığı da oldukça önemlidir.

Büyü etkisi, yine yapılış amacına göre değişkenlik gösterir. Kimi büyüler çok daha çabuk etkisini gösterirken bazı büyüler hem kullanılan malzemeler hem de hangi niyetle yapılıyorsa niyete bağlı olarak etkisini daha uzun sürede gösterir.

Büyü ve büyülerin etkisi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ya da büyülerle ilgili herhangi bir sorununuz varsa metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek sorunlarınızın çözüm yolunu bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Büyü Kaç Günde Yapılır ve Etki Eder (2 Yorum)

  1. ARKADASLAR HEPİNİZE ONERİRİM GERCEKTEN MUAZZAM BİR HOCA ZEYNEL EROĞLU HOCANİN ELİNDEN KOTU İS CİKMAZ HABERİNİZ OLSUN

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]