Büyü Nasıl Anlaşılır


Büyülerin etkisi oldukça çeşitlidir. Yapılan büyünün türüne göre bu etkiler çeşitlilik gösterir. Birçok kişi büyü nasıl anlaşılır konusunda merak içindedir. Kişide herhangi bir tıbbi hastalık neticesinde oluşan etkiler yoksa kişi üzerinde büyü olduğunu düşünmelidir. Bunu düşünmeden önce her zaman dediğimiz gibi ilk önce tıbbi yönden herhangi bir rahatsızlığın olup olmadığını araştırmaktır. Eğer bu tür bir sorun yoksa o zaman kişide büyünün olduğu şüphesi göz önünde bulundurulmalıdır.

Büyü belirtileri nelerdir?, bu büyülerden nasıl kurtulunur? gibi sorular herkesin düşündüğü sorular arasındadır.

  • Büyü etkisine maruz kalan bir kişide ruh hali çalkantılı olmaya başlar. Psikolojik kararsızlıklar baş gösterir.
  • Kişi kendini devamlı yorgun hissetmeye ve bir ruh aleminde dolaşmaya başladığını düşünmeye başlayabilir.
  • Çoğu zaman uykusuzluk olarak kendini gösteren belirtiler de vardır. Uyku alışkanlığı değişmeye başlar. Ancak bu bedensel bir rahatsızlık da olabilir. Bu yüzden ilk önce tıbbi yönden bir araştırma yapılması gerekir.
  • İnsan vücudu üzerinde bazı morluklar ve lekelenmeler oluşmaya başlar. Yüz bölgesinde oluşan sararma ve rengin solgunlaşması gibi belirtiler olabilir.
  • Bazı durumlarda çok sinirli olan kişiler dinginleşmeye ya da sakin olan kişiler aşırı asabi olmaya başlayabilir.

Büyü belirtileri bazen normal tıbbi sorun etkileri de gösterir. Uykusuzluk, rengin solması, sıklıkla idrara çıkma hissi gibi belirtiler tıbben çözülecek sorunlardır. Ancak gerekli araştırmalarda bu tür bir çözüme ihtiyaç yoksa o zaman büyüye maruz kaldığınızı düşünmeniz gerekir.

Büyünün etkilerinden kurtulmak ve korunmak için ilk önce yapmanız gereken şey büyüler konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi olan kişilere danışmaktır. Eğer bilgisi yetersiz olan, tecrübesi olmayan kişilerden yardım almaya çalıştığınızda hem maddi hem de manevi olarak çok daha fazla zarar görürsünüz. Büyülerden korunmanın yolları merak ediyor ve kurtulma yöntemlerinden yararlanmak istiyorsanız Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile yapacağınız görüşmeler ile hem büyüler konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz hem de sorununuz için gerçek çözümlere ulaşmış olursunuz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Adet Kanı Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Büyü Nasıl Anlaşılır (1 Yorum)

  1. Selam. Hocam 2 yıllık evlıyım evlılıgımın 4 ayında evımın kapısına sıvı sarı regkde su döküldü ve ben hocaya danıştım büyü yapılmış dedı cocugumun olmaması ve ayrılık icın yapılmış bız büyüyü bozdurmadık şuan ayrılma aşamasına geldık hocam ne yapmalıyım ılgınız ıcın teşekkür ederım.

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]