Büyü Nasıl Bozulur?


Kendisine büyü yapıldığını düşünen insanlar büyü nasıl bozulur sorusunu öncelikle mutlaka işinin ehli uzman bir medyuma sormalıdırlar. Büyü nasıl bozulur, büyü bozmak için hangi yolda ilerlenmeli nasıl hareket edilmeli bunlar için uzman bir medyumla görüşülmelidir. Büyü insanın ruh sağlığına ve hayat enerjisine zarar verir. Adeta amansız bir hastalık gibi insanın vücuduna işler. Büyü nasıl bozulur konusu bundan dolayı çok mühimdir. Her hastalık gibi büyü de tedavi edilebilir, medyumunuz tarafından enerjiye dayalı bir yöntem uygulanarak ortadan kaldırılabilir. Büyü bozmak ancak bu şekilde mümkündür.

Büyü yapılan kişinin enerji sistemi dengesi mutlaka uzman medyum tarafından normale döndürülmelidir. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan bir yola girilebilir. Büyü bozmak için uygulanacak tedavi yöntemleri enerjinin yeniden tazelenmesini, büyünün tamamiyle ortadan kalkmasını sağlar ve aynı insana yeniden büyü yapılabilmesi ihtimalini büyük ölçüde zorlaştırır. Ancak malesef ki tekrar büyü yapılması tümüyle engellenebilecek bir durum değildir çok dikkatli olunmalıdır. İnternette ve çeşitli kitaplarda binlerce asılsız büyü bozma yöntemleri yazmaktadır.

Birçok şifacı ve medyum çeşitli büyüleri bozmak için yüzyıllardan beridir Kur’an ayetlerinin okunmasını ve bu ayetlerin kağıt, deri gibi malzemelere yazılarak büyü yaptırılmış kişilerin üzerinde taşıması gibi yöntemleri önermektedir. Fakat bu öneriler tek başlarına yeterli değildir ve belirli bir yere kadar faydalı olurlar. Büyü bozmak için Kur’an okumak ve Allah’tan şifa dilemek hiç şüphesiz ki faydalı olacaktır. Aynı zamanda da bu konularda uzman olan bir medyuma danışmak, büyü nasıl bozulur öğrenmek için kendisiyle birlikte, doğal yöntemlerle çalışmalar yapmak çok önemlidir. Büyü bozdurmak için Uzman Medyum Zeynel Eroğlu’na başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Çeşitleri başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Büyü Nasıl Bozulur? (2 Yorum)

  1. Sevgilimle evlilik hakkında olumlu yollar alırken bir gün gelip ben başkasına aşık oldum dedi gitti . Medyum Zeynel Hocaya neden böyle oldu diye aratırmak için kapısını çaldım .Bakım yaptı ve sonucu öğrendiğimde şok olmuştum . Bi kadın sevgilime adet kanı büyüsü yapmış ondan terk etmiş beni. Medyum Zeynel hoca adet kanı büyüsünü ilmiyle çözdü. Sevgilim bin pişman geldi evlenme teklifi etti. Büyü olduğunu bilmesem affetmezdim . Medyum Zeynel hoca yardım ediyor medyumluğunu tek geçerim .

  2. 22 yaşımdayım genellikle mutlu yasayan bi gencim ama yakın zamanda 3-4 aydır kötü rüyalar görmeye başladım uyuyamiyordum ve artik cokmustum medyum ZEYNEL EROĞLU hocanın rahmani çalışmasıyla artik kendimi cok ama cok daha rahat hissediyorum buyuk adamsin hoca herkese tavsiye ederim.

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]