Büyü yapıldığını nasıl anlarız?


 Büyü yapıldığını nasıl anlarız?Büyü yapıldığını nasıl anlarız diye bir soru ile sıkça karşılaşmaktayız. Bu soruya cevap olması için bu yazıyı hazırladık. Umarız ki bir faydası olur. Öncelikle sizde büyü olduğunu düşünüyorsanız ilim, irfan sahibi kişilere başvurmalısınız. Sıradan birinin sizde büyü olduğunu söylediğinde ciddiye almayın. Siz çevrenizde bulunan, bu işin ehli kişilere gitmelisiniz.

Peki büyü yapıldığını nasıl anlarız?

Önce büyü belirtilerini iyi bilmek gerekir. Fakat genel anlamda büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusuna cevap niteliğinde şunları sıralayabiliriz. Ruhsal anlamda büyük bir değişiklik hissedersiniz. Kendinizi tanıyamaz hale gelirsiniz. Uykudan sıçrayarak uyanmalar, kabuslar görmeler, sürekli rüyanızda yırtıcı hayvanlar görmeler, kalbinizde ve midenizde herhangi bir hastalık yokken ağrı hissetme, aşırı yorgunluk, uyuşukluk, izlendiğinizi hissetme, ayaklarınızda yanma hissi, göz ağrısı gibi duygulardır.

Bir önceki yazımız olan Büyü nasıl anlaşılır? başlıklı makalemizde büyü nasıl anlaşılır, büyü olduğunu anlamak ve büyü olduğunu nasıl anlarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]